Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

BAŞKAN ELLİBEŞ KAFKAS KÜLTÜR DERNEĞİ AŞURE PROGRAMINDA

BAŞKAN ELLİBEŞ KAFKAS KÜLTÜR DERNEĞİ AŞURE PROGRAMINDA
  • 27.10.2016
  • 317 kez okundu

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Muharrem ayı dolayısıyla düzenlediği aşure etkinliği programına katıldı.

Gölcük Kafkas Kültür Derneği’nin, Muharrem ayı dolayısıyla düzenlediği Aşure Günü etkinliğine Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcükspor Kulüp Başkanı Ahmet Şahin, Gölcük Kafkas Kültür Derneği Başkanı Murat Sevim, dernek üyeleri ve davetliler katıldı.

Sevim, “Başkanımız Mehmet Ellibeş’e ve katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum”

Gölcük Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Muharrem ayı dolayısıyla düzenlediği aşure etkinliğinde pişirilen aşureler, misafirlere ikram edildi. Karşılıklı ve sohbet ortamında geçen etkinlikte Başkan Sevim, “Bizleri kırmayıp da davetimize geri çevirmeyen ve bu önemli ayda bizlerle birlikte olan başta Gölcük Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş’e ve katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Ellibeş, “Muharrem ayının bütün insanlığa mutluluk getirmesini Allah’tan diliyorum”

Başkan Ellibeş yaptığı konuşmasında “Ramazan ayından sonra Müslümanların en fazla üzerinde durdukları Muharrem ayının dinimizde önemli bir yeri vardır. Bu ayda yaptığımız aşurenin yalnızca ağızları tatlandırmak için değil; insanları birbirlerine yaklaştırmak, dostluğa, kardeşliğe ve barışa vesile olmasını diliyorum. Dinimizde çok önemli bir yeri ve anlamı olan Muharrem ayının bizlere, Gölcüklü hemşerilerimize ve bütün insanlığa mutluluk getirmesini, Allah rızası için yapılan bu hayırların kabul olmasını ümit ediyorum” dedi.

img_5537 img_5542 img_5533

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ