Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,46 / Satış: 4,48
€ EURO → Alış: 5,26 / Satış: 5,28

CUMHURİYET KOŞUSUNA TAM KADRO KATILDI

CUMHURİYET KOŞUSUNA TAM KADRO KATILDI
  • 31.10.2016
  • 485 kez okundu

Kocaeli Sanayi Odası çalışanları

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 29 Ekim cumhuriyet bayramı kutlamaları çerçevesinde bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Cumhuriyet Koşusu’nda genç, yaşlı, binlerce vatandaş kıyasıya yarıştı. Koşuya Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve Oda çalışanları da katıldılar.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl dördüncüsü gerçekleşen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Koşusu ve Çocuk Maratonu 15 Temmuz darbe girişiminde şehit edilen Astsubay Ömer Halisdemir anısına düzenlendi. Seka Park’ta gerçekleşen yarışta, Türk milletinin birlik, beraberlik ve kardeşliğini adeta tüm dünyaya haykırdı. Yarışa genç, yaşlı ve çocuk binlerce Kocaelili Türk bayraklarıyla katılarak Cumhuriyete olan bağlılığını ortaya koydu.

Kocaeli Sanayi Odası çalışanları katıldı

Seka Park’ta startı verilen yarışa Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Genel Sekreter Memet Barış Turabi,Genel Sekreter Yardımcıları Elif Bilgisu,Egemen Mert, Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Vakfı  Genel  Müdürü Hüsnü Bayraktar ile  çalışanlar eş ve çocuklarıyla katıldılar.

kso-genel-sekreteri-memet-baris-turabi-cumhuriyet-kosusuna-esi-ve-kiyla-birlikte-katildi kocaeli-sanayi-odasi-baskani-ayhan-zeytinoglu-kosuya-katildi kocaeli-sanayi-odasi-calisanlari-tam-kadro-olarak-cumhuriyet-kosusuna-katildi kso-baskani-zeytinoglu-cumhuriyet-ktosusunda-10-bin-metreyi-tamamladi kso-bilgi-islem-sorumlusu-rahmi-celikel-cumhuriyet-kosusuna-esi-ve-cocuklariyla-katildi kso-calisanlari-kosu-sirasinda-goruluyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ