Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,46 / Satış: 4,48
€ EURO → Alış: 5,26 / Satış: 5,28

GÖLCÜK’TE YIKAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

GÖLCÜK’TE YIKAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR
  • 31.10.2016
  • 333 kez okundu

Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen yol yıkama çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Bu sayede yağmur suyu giderlerinde oluşabilecek tıkanmaların önüne geçiliyor

Ekipler belirlenen program dahilin yol ve kaldırımları yıkayarak bölgedeki vatandaşları tozlardan ve oluşabilecek kötü görüntüden kurtarıyor. Bu anlamda Gölcük’te mahallelerin cadde ve sokakları, sahil kesimleri yıkanarak oluşan yaprak ve atıklardan da arındırılıyor. Bu sayede yağmur suyu giderlerinde oluşabilecek tıkanmaların önüne geçiliyor.

Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tozlanmayı önlemek amacıyla başlattığı yol yıkama çalışmalarına gece gündüz demeden aralıksız bir şekilde devam ediyor. Ayrıca ekipler vatandaşların istek ve taleplerini de dikkate alarak ihtiyaç duyulan yerlere en kısa sürede ulaşıyorlar.

İlçemizin temizliğine önem veriyoruz

Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Serkan Aksöz, mahallelerde, her gün rutin olarak, gece-gündüz vardiyalı şekilde yürütülen çalışmalar çerçevesinde yapılan çöp süpürme, ot kesim ve kaba atık toplama çalışmalarının yanı sıra periyodik aralıklarla yol yıkama çalışmaları sürdürdüklerini, dile getirdi.

Yapılan bu çalışma ile de mikrop üreten tozları da ortadan kaldırarak yolları daha sağlıklı hale getirdiklerini ifade eden Müdür Aksöz, bir taraftan da tortulaşmış ve hoş görünmeyen pislikleri yok edip görüntü kirliliğini ortadan kaldırdıklarını belirtip her şey daha temiz bir Gölcük için ve bizlerde bu kapsamda vatandaşlarımızın istek ve taleplerini de dikkate alarak çalışmalarımızı devam ettireceğiz” dedi.

img-20161027-wa0012 img-20161027-wa0016 img-20161027-wa0022 img-20161027-wa0002

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ