Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,84 / Satış: 4,86
€ EURO → Alış: 5,68 / Satış: 5,70

Halk Eğitim’de kurslar başladı

Halk Eğitim’de kurslar başladı
  • 27.10.2016
  • 382 kez okundu

Gölcük Halk eğitim Merkezi tarafından açılan kurslar ev hanımları ve elinde meslek olması isteyen herkes yoğun ilgi gösteriyor.

210 kurs açıldı

Gölcük Halk Eğitim Merkezi’nde açılan kurslara kursiyerler yoğun ilgi gösteriyor. Her yıl bir çok branş da kurs veren Halk Eğitim Merkezi bu yılda bir çok branş da kurs vermeye başladı. İlçemizde çoğu kişinin elinde meslek olarak açılan kurslar tarafından Halk Eğitim Vatandaşın da takdirini topluyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda bir çok branş var bunlardan bazıları şu şekilde;  Kalorifer ve Doğalgaz ateşciliği, bilgisayar diksiyon, Okuma Yazma kursu, Üniversiteye Hazırlık kursu, Yabancı Diller, Osmanlıca, İş güvenliği, İlk Yardım, Hasta Bakımı, Güvenli İnternet Kullanımı, Takı Tasarımı, İğne Oyası, Bilgisayarlı Muhasebe, Aile eğitimi vb kurslar dahilinde bir çok kurs hizmete girecektir.

Açılan kurslar tüm vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor

Yapılan bu kurslar sonrası verilecek olan belge sayesinde bütün kursiyerler iş bulma kolaylığından yararlanacak. Toplam olarak 160 KOMEK kursu ve 210 yakın kurs açıldı. En önemli olanı ise Dershaneler kapandıktan sonra Üniversiteye Hazırlık için açtığımız kurs oldu. Şu an kursa kayıt olan öğrenci sayısı 101 kişi. Gölcük genelinde açılan bu kurslar tüm halk tarafından yoğun ilgi görüyor.

mehmet-haviz-arvas

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ