Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

Konyalılar’dan birlik kahvaltısı

Konyalılar’dan birlik kahvaltısı
  • 30.10.2016
  • 341 kez okundu

Konyalılar’dan birlik kahvaltısı

Gölcük Konyalılar Karamanlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinden hemşerilerine ve dernekler platformuna eşleriyle birlikte sabah çobralı kahvaltı.

Konyalılar derneğinden bir ilk yapılırken bundan sonra her ay düzenli bir şekilde hemşerileriyle birlikte sabah çorba kahvaltısı yapılacağını bu gelenegi ise geçtiğimiz gün Dernek binasında gerçekleştirdiler.

DERNEKLER KATILDI

Gölcük Belediyesi yanında bulunan Merkez İş hanında 2 katında bulunan Konyalılar Derneğine Gölcük Dernekler Platformu Başkanı Bülent Denlikol ve yönetimi, Yörük Kafkas Derneği, Niğdeliler Derneği, Samsunlular Derneği başkan ve yöneticileri katıldılar.

AMAÇ BİRLİK BERABERLİK

Gölcük Konyalılar Karamanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nuri Akyol şunları dile getirdi Akyol “Bizler bir yeni gelenek hale getirdiğimiz bu sabah çorba kahvaltısının amaçı birlik beraberliğimizi sağlamaktır, bu kahvaltımıza Dernekler Platformu ve diğer Dernek Başkan ve yöneticilerimizi davet ediyoruz, bu kahvaltıya tabi ki eşlşi olarak düzenliyoruz, bu gün de bu birlik beraberliğimize katılan tüm dernek başkan ve yöneticilerimize eşlerine katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum, bundan sonra geleneksel hale getirdiğimiz sabah çorba kahvaltılarımız devam edeceltir” dedi.

dsc_0244 dsc_0245 dsc_0246

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ