Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,75 / Satış: 4,76
€ EURO → Alış: 5,49 / Satış: 5,51

TÖRENİ İLE BAŞLADI

TÖRENİ İLE BAŞLADI
  • 28.10.2016
  • 385 kez okundu

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZIN 93. YILDÖNÜMÜ KUTLAMALARI ÇELENK SUNMA

Asil Türk Milletinin bağımsızlığının ilanı olan ve gururla kutladığımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 93. yıldönümü törenleri, Atatürk Anıtına çelenklerin sunumu ile başladı.

Törene katılım oldukça yoğun oldu

Çelenk sunma törenine; Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar,  Fatma Hürriyet Kaplan, K.K. EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanı Metin Gürak, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ali Kurt, Baro Başkanı Sertif Gökçe, Vali Yardımcıları Abdullah Etil, Hacı Mehmet Kara, Dursun Balaban, Osman Sarı, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Mehmet Karadeniz, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, şehit ve gazi yakınları, askeri erkan, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Kocaeli Valiliği, KK. EDOK. Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanlığı ve Büyükşehir Belediye Başkanlığının çelenk sunumunun ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile çelenk sunma töreni son buldu.

 

02 01

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ