Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,55 / Satış: 4,57
€ EURO → Alış: 5,34 / Satış: 5,36

6 yıldır Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile birlikte çalışıyoruz

6 yıldır Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile birlikte çalışıyoruz
  • 04.11.2016
  • 375 kez okundu

Gölcük Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, odalarının baş hukuk danışmanı Burak Şahin’in, Kocaeli Barosu Gölcük Temsilciliği’ne seçilmesinden dolayı Şahin için bir kutlama programı düzenledi

Esnaf Odası Şahin için kutlama yaptı

Gölcük Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, odalarının baş hukuk danışmanı olan Burak Şahin’in Kocaeli Barosu Gölcük Temsilciği’ne seçilmesinden ötürü düzenlediği kutlama programına, Gölcük Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, Başkan Yardımcısı Tuncay Yıldız, Kocaeli Barosu Gölcük Temsilcisi Burak Şahin ve dostları katılım gösterdi. Başkan Kocaman, Gölcük Esnaf ve Sanatkârlar Odası Baş Hukuk Danışmanı Burak Şahin’e Kocaeli Barosu Gölcük Temsilciği’ne seçilmesinden ötürü tebriklerini sundu ve “Şahin’e başarılarının devamını diliyoruz. Kendisi odamız için de görevlerini sürdürüyor. Başarısından ötürü kendisi ile gurur duyuyoruz” dedi.

 Başarısından ötürü kendisi ile gurur duyuyoruz

 Kocaeli Barosu Gölcük Temsilcisi Burak Şahin, kendisi için yapılan kutlamadan ötürü teşekkürlerini iletti ve yaptığı kısa konuşmada “2007 yılında Kocaeli Barosu’na kayıt yaptırdım ve görevime başladım. 2010 yılı Haziran ayında ise Gölcük’te hukuk büromuzu açtık. O tarihten bu yana burada çalışıyorum. Yine 2010 yılında Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile çalışmaya başladık. Tam 6 yıldır burada Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile birlikteyiz. Yapılan seçimin ardından 2 yıllık bir süre için Kocaeli Barosu Gölcük Temsilciği’ne seçildim. Yine Gölcük’ten meslektaşımız olan Avukat Ali Yıldırım Sezer’i de kutluyoruz. Kendisi de Kocaeli Barosu Başkan Vekili görevini aldı. İlçemizin adını böyle duyurmak, bizleri çok mutlu ediyor” dedi.

img_7607 img_7613 img_2475

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ