Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,55 / Satış: 4,57
€ EURO → Alış: 5,34 / Satış: 5,36

ATAMIZI ÇOK SEVİYORUZ

ATAMIZI ÇOK SEVİYORUZ
  • 10.11.2016
  • 626 kez okundu

Öz-De-Bir Oçem’de muhteşem 10 Kasım anma programı

Öz-De-Bir Oçem’de 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü programı gerçekleştirildi. Öğrencilerin 10 Kasım programı aileler ve katılanlar tarafından oldukça beğenildi.

5/A Sınıfı tebrikleri hak etti

Ülkemizde olduğu gibi dün ilçemizde de 10 Kasım Atatürk’ü Anma programı gerçekleştirildi. Anma programı gerçekleştiren kurumlar içerisinde yerini alan Öz-De-Bir Oçem 5/A Sınıfı Öğrencileri atalarına olan sevgi, saygı ve özlemlerini programlarında dile getirdiler. Anma programını okul 5/A Sınıf Öğretmeni Merve özer ve Öğrenciler hazırladı.

Anıtkabir Maketine ve Atatürk Resmine karanfil bırakıldı

Anma programına 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlandı. Daha sonra 8/A sınıfından Yusuf Soydoğa Müzik Dersi Öğretmeni Nagehan Erdoğan’ın kemanı eşliğinde 10 Kasım şarkısını söyledi.7/A sınıfından Uğur Bulut ve 3/A sınıfından Zübeyde Nur Cesur’un birlikte okuduğu Atatürk adlı şiiri okudu. 8/A sınıfından Berkay Demirkaya’nın okuduğu Bir Tutkudur Mustafa Kemal adlı şiiri okudu. Program sonunda Görsel Sanatlar Dersi Öğretmeni Emine Erenler’in hazırlamış olduğu Anıtkabir maketi ve Atatürk resmine çocukların kendilerinin yapmış olduğu karanfiller bırakıldı.

img_2477 img_2478 img_2479 img_2480 img_2481 img_2482 img_2483

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Eda dedi ki:

    Harika bir anma töreni düzenlemişsiniz ve hak yememek açısından Betül Tuğba Kuvvetli’nin de haberde adının geçmesi daha uygun olacaktır.

  2. Burak Demirci dedi ki:

    Etkinlik gayet güzel düşünülmüş ve tasarlanmış. Fakat Tuğba Hocanın adı niçin haberde geçmemiş anlayamadım. Halbuki programı hazırlayan iki kişiden birisi de oydu. Çocuklarım Tuğba Hoca diyor başka da bir şey demiyor. Hocamızın emeğinin hakkını vermek için bu yanlışın düzeltilmesi lazım. Ben buradan emekleri için kendisine gönülden teşekkür ediyorum.

YORUM YAZ