Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,57 / Satış: 4,59
€ EURO → Alış: 5,40 / Satış: 5,42

Başkan Kocaman ve esnaflar 5. Esnaflar Şurası’na katılıyor

Başkan Kocaman ve esnaflar 5. Esnaflar Şurası’na katılıyor
  • 08.11.2016
  • 324 kez okundu

Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, ile ilçemiz esnafları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ında katılması beklenen 5’inci Esnaf ve Sanatkarlar Şurası için Ankara’ya gitti.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 5’inci Esnaf ve Sanatkarlar Şurası, Ankara ATO Congresium’da gerçekleştirilecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılması beklenen esnaflar şurasına Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ve ilgili Bakanların katılacağı toplantı için Gölcüklü esnaflar dün sabah erken saatlerinde Ankara’ya gitti.

1,6 MİLYONU AŞKIN ESNAFLAR ŞURAYA KATILACAK

Türkiye genelinden 1.6 milyonu aşkın esnaf ve sanatkârın sorunlarına yönelik strateji ve politikaları belirlemek amacıyla düzenlenen Şura’da; kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum temsilcileri, akademisyenler ve Aralarında Gölcük Esnaf Odası Başkanı Necmi Kocaman ve yönetimi ile Gölcük Şoförler Odası Başkanı Nizamettin Meteer, Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Mevlüt Demir, Pazarcılar ile Bakkallar Odasının yanı sıra 81 ilden esnaf ve sanatkârlar bir araya gelecek. Toplantıda, esnaf ve sanatkârların gelişmesi ve rekabet güçlerini artırmaya yönelik olarak mevzuat, kredi ve finansman, mesleki eğitim, vergi, sosyal güvenlik ve yenilikçilik alanlarında önemli kararların alınması bekleniyor. Kurul Toplantısı’nda alınan kararlar Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ve ilgili kurum ve kuruluşların ortak çalışmasıyla hayata geçirilecek. Gölcük Esnaf Odası Başkanı Necmi Kocaman, “Şuranın Esnaf ve Sanatkarlarımıza hayırlar getirmesini ve bu vesile ile de esnafımıza yarar getirecek müjdeli haberler bekliyoruz” dedi

14947457_681603585329108_1299096794411751983_n

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ