Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,57 / Satış: 4,59
€ EURO → Alış: 5,40 / Satış: 5,42

“Biran önce bu zalim düzen değişecek ve yerine adil bir düzen kurulacak”

“Biran önce bu zalim düzen değişecek ve yerine adil bir düzen kurulacak”
  • 03.11.2016
  • 379 kez okundu

Saadet partisi Gölcük İlçe Başkanlığı haftalık toplantısını İlce Başkanı Yaşar Yıldız önderliğinde gerçekleştirdi.Yaşar Yıldız gündemi değerlendirdi.

SP Gölcük İlçe Başkanı Yaşar Yıldız şunları ifade etti: “Ünlü Osmanlı komutanı, Cezzar Ahmet Paşa Akka’da Dünyanın o zaman ki En ünlü komutanı Napolyon’u bozguna uğrattığında Yaşı 91 idi. Ve Cezzar Ahmed Paşa’nın karşısında ilk yenilgisini yaşayan Napolyon: “Akka’da durdurulmasaydım, bütün Doğu’yu ele geçirebilirdim!..” sözünü söylemiş idi. Evet Dostlar Hafta sonu Pazar günü Ankara tarihi günlerinden birini yaşadı. Düzeni Değiştirmeye Kararlı Milli Görüşçüler Böyle Gelmiş Böyle Gitmeyecek sloganı ile 6.Olağan Kongrelerini yaptılar.

Kongre salonu içerisi, dışarısı ve caddeleri ile Ankara’da Saadet rüzgarı esti

Genel başkan Mustafa Kamalak bey görevi Bilge Başkan , Tecrübe abidesi Temel Karamollaoğlu bey’e devretti.İki Genel başkan 10 binlerce Milli Görüş Mensuplarını beraber Selamladılar.Allah Öncelikle Mustafa Kamalak beyefendiden razı olsun,bizler onun canla başla çalıştığına şahidiz.Bayrağı devir alan Temel Karamollaoğlu bey Türk Siyasetinin Temel Abisi, Bilge insan için, Sosyal medya trolleri Yaş üzerinden eleştirmeye başladılar, onun için yazıya girişte Cezzar Ahmet Paşa ile başladım, tarihte böyle nice zaferler, tecrübeli abilerimizin önderliğinde kazanılmıştır. Evet Temel bey’in Yaşı 75 Allah uzun ömürler versin inşallah, bizlere ışık olacak ve bu düzenin değiştirilmesi için hep beraber sadıklar ile birlikte çalışacağız. Biran önce bu zalim düzen DEĞİŞECEK ve Yerine Adil bir düzen kurulacak inşallah.Kongrede Gölcük’ten Gik üyesi olarak listeye Giren Reyhan Şengün hanımefendiye de başarılar diliyorum.

dsc_2395

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. zübeyde dedi ki:

    Madem biz bu kadar adileşebiliyoruz! Pekâlâ, 600 bin liralık makam arabası ve ABD seyahati ile ilgili haberlerden sonra Saadet Partisi’nin eski Genel Başkanı Mustafa Kamalak’a bu tür haberlerin yapılmaması için ‘aracı’ göndermek de neyin nesi oluyor! milligazetenin haberiniden kesit KAMALAK NEDEN GÖNDERİLDİ GÖRÜN

YORUM YAZ