Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,57 / Satış: 4,59
€ EURO → Alış: 5,40 / Satış: 5,42

Büşra bebeğin kulağına ezan okudu

Büşra bebeğin kulağına ezan okudu
  • 19.11.2016
  • 449 kez okundu

Başkan Karaosmanoğlu, hizmete girdikten sonra Özel Kocaeli Tıp Merkezi’nde gözlerini dünyaya açan ilk bebeğin kulaklarını ezan ve kamet okuyarak ismini koydu.

Başkan Karaosmanoğlu,

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Özel Kocaeli Tıp Merkezinin açılışına katılarak burada incelemelerde bulundu. Servisleri gezerken Kocaeli Tıp Merkezinin ilk bebeği olan Nedim-Melek Türk çiftinin kız çocuğu Büşra’nın ismini ezan ve kamet okuyarak koydu.

BÜŞRA BEBEK İÇİN HAYIR DUALARDA ETTİ

AK Parti Kocaeli Milletvekili, MKYK Üyesi ve KEFEK Başkanı R.Sezer Katırcıoğlu’nun da eşlik ettiği incelemelerde, Tıp Merkezinden hizmet alan vatandaşlarla da yakından ilgilenen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Tıp Merkezinin dünyaya gözlerini açan ilk bebeği olan Büşra Türk’ün kulaklarına ezan ve kamet okudu. Nedim-Melek çiftini tebrik eden Başkan Karaosmanoğlu, vatana, millete ve insanlığa faydalı bir birey olması içinde dualar etti. Büşra bebeğe Milletvekili R.Sezer Katırcıoğlu ile birlikte hediyesini de takdim eden Başkan Karaosmanoğlu, hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİNİN EMEKÇİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ  

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Özel Kocaeli Tıp Merkezinin açılışında gerçekleştirdiği konuşmada, Diriliş Ertuğrul dizinin konuk oyuncularına Kocaeli’ye geldikleri için teşekkür ederken, “Bize tarihimizi, geçmişimizi, medeniyetimizi, dünyaya saçtığımız ışığı, getirdiğimiz adaleti ve insanlığı öğreten bir medeniyetin evlatları olarak, tarihimizi ekranlardan bize bir kez daha yapımcı, sanatçı ve bu dizinin çekilmesinde görev alan emekçi tüm kardeşlerime, Kocaeli halkı olarak teşekkür ediyorum” dedi.

GÖKDAĞ AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Elazığ’ın Palu İlçesi’ndeki Arındık Jandarma Karakolu’nu korumakla görevli iken 2010 yılında şehit düşen Selçuk Gökdağ’ın babası Kemal Gökdağ’ın vefat etmesi nedeniyle, Gökdağ ailesine Kocaeli Milletvekili R.Sezer Katırcıoğlu ile birlikte taziye ziyaretinde bulundu. Şehit Selçuk Gökdağ bir kez daha rahmetle anılırken, tüm şehitler ve Kemal Gökdağ için, Başkan Karaosmanoğlu Kuranı Kerim okudu.

busra-bebegin-kulagina-ezan-ve-kamet-okudu-2 busra-bebegin-kulagina-ezan-ve-kamet-okudu-3 gokdag-ailesine-taziye-ziyareti-1 gokdag-ailesine-taziye-ziyareti-2 gokdag-ailesine-taziye-ziyareti-3 ziya7209 ziya7249 ziya7298 ziya7332 busra-bebegin-kulagina-ezan-ve-kamet-okudu-1

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ