Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,75 / Satış: 4,76
€ EURO → Alış: 5,49 / Satış: 5,51

Çimen, “Çocuklarımıza sahip çıkalım”

Çimen, “Çocuklarımıza sahip çıkalım”
  • 16.11.2016
  • 315 kez okundu

CHP Gölcük ilçe kadın kolları yönetimi geçtiğimiz Pazartesi günü parti binasında haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Gölcük İlçe Kadın Kolları yönetimi geçtiğimiz Pazartesi günü parti binasında haftalık olağan toplantılarını gerçekleştirdi. Toplantıya CHP ilçe kadın kolları Başkanı Türkan Çimen ve yönetimi katıldı. Toplantıda konuşma yapan Çimen, “ Geçtiğimiz hafta itibariyle Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve sevgiyle andık. Gerçekleştirilen törenlere katıldık.Bizler sadece dilimizde değil özümüzde Atatürkçüyüz. İlkelerini de sonuna kadar yaşatacağız. 20 Kasım çocuk hakları gününe geliyoruz, Çocuklarımızın haklarının yeterince korunduğunu düşünmüyoruz. Çocuklarımız tacize uğradığında üstünün alelacele örtüldüğüne tanık oluyoruz. Çocuklarımızı lütfen koruyalım, Makam kurum ve kariyer gözetilmesin. Önceliğimiz çocuklarımız olsun. Onların barınma, okuma, yaşama, iş, sevgi ve saygı edinme hakları da olmalı” dedi.

“Çocuklarımız ülkemizin geleceği için çok önemli”

Çimen sözlerine şu şekilde devam etti ” Bugüne kadar tacize uğrayan çocuklar, geleceğin yetişkinleri olacak. Onların psikolojileri çok çabuk bozuluyor. Her zaman gündeme getiriyoruz ve gündemden de düşürmeyeceğiz. Caydırıcı cezalar yok. Aileler ve öğretmenler, çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmalı. Ne kadar çok kitap okursak o kadar kültürel seviyemiz artacaktır. Rehberimiz Kur’an-ı Kerim olmalı, Böyle bir rehberi her zaman okumalıyız. Çocuk tacizlerine daha ağır cezalar verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. 23 Kasım’da Değirmendere Dayanışma Kahvaltısı’nı Kordon Restoran’da kahvaltımız olacak. Sabah 10.00’da gerçekleştireceğiz. Cumhuriyet öğretmenlerini 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla bu programda ağırlayacağız” dedi.

1 2

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ