Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,75 / Satış: 4,76
€ EURO → Alış: 5,49 / Satış: 5,51

Cimnastik Salonu’nda antrenörlük heyecanı

Cimnastik Salonu’nda antrenörlük heyecanı
  • 03.11.2016
  • 312 kez okundu

Antrenör adayları, 1. Kademe Antrenörlük Semineri’nde ter döktü

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin gözde spor tesisleri arasında yer alan Cimnastik Salonu, Türkiye Cimnastik Federasyonu 1. Kademe Antrenörlük Semineri’ne ev sahipliği yaptı. Seminere 25 aday katıldı. Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun milli antrenörlerinden Gülhan Şanda başkanlığındaki antrenör heyeti tarafından seminere alınan adaylar, son gün aldıkları eğitimden sonra sınava girdi. Adaylar, 1. Kademe Antrenörlük etabını geçmek için yoğun çaba harcadı. Başarılı olanlar bir üst etap olan ikinci kademe antrenörlük seminerine katılmaya hak kazandı.

25 ADAY KATILDI

Cimnastik antrenör adaylarının ter döktüğü Türkiye Cimnastik Federasyonu 1. Kademe Antrenörlük Semineri, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Vinsan Tesisleri içindeki Cimnastik Salonu’nda yapıldı. 10 gün süren seminere Türkiye’nin dört bir yanından 25 aday katıldı. Adaylara 10 gün boyunca; cimnastik kuralları, özel antrenman bilgisi, teknik taktik, spor psikolojisi, sporda öğretim yöntemleri, spor anatomisi ile spor ve beslenme gibi konularda bilgi verildi.

 KADEMEYE KATILMAYA HAK KAZANDILAR

Seminerin son gününde ise adaylar aldıkları eğitimi antrenör heyeti önünde sergiledi. Başarılı bulunan adaylar bir üst kademeye çıkmaya hak kazandı. 2. Kademe Antrenörlük Semineri’nin tarihi önümüzdeki günlerde Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından ilan edilecek.

2 3 4 1

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ