Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,46 / Satış: 4,48
€ EURO → Alış: 5,26 / Satış: 5,28

Ergüney Çalışanlarla Buluştu

Ergüney Çalışanlarla Buluştu
  • 23.11.2016
  • 421 kez okundu

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Şenol Ergüney, İzmit Seka Devlet Hastanesi çalışanlarıyla bir araya geldi. Birliğe bağlı sağlık tesislerinde iletişimi güçlendirmek, çalışanların sıkıntı ve önerilerini dinlemek, çözüm bekleyen sorunlara ışık tutmak amacıyla bir sohbet toplantısı düzenlendi. İlimizde kamu hastanelerinde ilk defa uygulanan açık görüş toplantısı ilerde tüm hastanelere yaygınlaştırılacak.

Ergüney,”Sağlık içinde duygu barındıran ve ekip çalışması gerektiren bir hizmet sektörüdür”

Hastane Başhekimi Op. Dr. Sadullah Kıvanç Tunç ve diğer üst düzey idarecilerin eşlik ettiği toplantıda, çalışan personellerin yaşadığı sıkıntı ve zorluklar ele alındı. Hastane personellerinin memnuniyetle karşıladıkları toplantıda konuşan Ergüney,”Sağlık içinde duygu barındıran ve ekip çalışması gerektiren bir hizmet sektörüdür. Bizler takım çalışması sergilemeliyiz. İlk defa İzmit Seka Devlet Hastanesi’nde yaptığımız bu buluşmaları belli aralıklarla yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 Çalışan Personellerden Çözüm Önerileri Alındı

İzmit Seka Devlet Hastanesi konferans salonunda bir araya gelen personellerin tıbbi, idari ve mali konularda istek ve taleplerini içeren görüş alışverişinde bulunuldu. Hastane çalışanlarının sıkıntıları, çalışma şartlarındaki fiziki problemler, kreş gereksinimi, ameliyathanede yaşanılan sorunlar, personel görevlendirmeleri, süt izni kullanan çalışan annelerin yaşadıkları zorluklar gibi bir çok görüş ve öneriler çalışan personellerin duygu ve düşünceleriyle değerlendirildi.

Memnuniyetle Karşılandı

Çalışan motivasyonuna önemli bir katkı sağlayan görüşmeden çok memnun kalan personel Genel Sekreter Ergüney’in kendilerini ziyaret etmelerini ve yaşadıkları problemleri yetkili kişi olarak dinlemelerini memnuniyetle karşıladıklarını ve teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

20161121173518_izmitsekadevlethastanesicalisantoplantisigenelsekr

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ