Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

Eskişehirli Kadınlar 2 ay aradan sonra toplantılarını gerçekleştirdi DERNEĞİMİZE HER ZAMAN DESTEK VERECEĞİZ

Eskişehirli Kadınlar 2 ay aradan sonra toplantılarını gerçekleştirdi  DERNEĞİMİZE HER ZAMAN DESTEK VERECEĞİZ
  • 20.11.2016
  • 298 kez okundu

Eskişehirli Kadınlar 2 ay aradan sonra toplantılarını gerçekleştirdi

DERNEĞİMİZE HER ZAMAN DESTEK VERECEĞİZ

Gölcük Eskişehirliler Sosyal Yardımlaşma Derneği Kadın Kolları Başkanı Ayşe Denlikol ve Yönetimi 2 aylık aradan sonra yeniden başladı. Kadın Kolları gerçekleştirdikleri toplantıda yeni dönemde yapacakları çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Toplantıda gündem maddeleri görüşüldü

Kurulduğu günden bugüne kadar Gölcük Eskişehirliler Sosyal Yardımlaşma Derneği’ne çalışmalarıyla destek veren Kadın Kolları Yönetimi geçtiğimiz gün 2 ay aradan sonra toplantılarını gerçekleştirdi. Donanma Merkez İşhanı’nda bulunan Eskişehirliler Sosyal Yardımlaşma Derneği’nde toplantılarını gerçekleştiren Kadın Kolları Başkanı Ayşe Denlikol yapacakları çalışmaları belirleyerek, yönetimiyle fikir alışverişinde bulundu.

Denlikol, “Hedefimiz derneğimize çalışmalarımızla destek vermek”

Başkan Denlikol, toplantıda yaptığı açıklamada şu sözleri dile getirdi: “2 ay aradan sonra bugün toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Toplantımıza iştirak eden siz değerli yönetimime teşekkür ediyorum. Bizlerin hedefi Eskişehirimizin tarihini, kültürünü ve güzelliğini Gölcüklülere tanıtmak ve derneğimize çalışmalarımızla destek vermektir. Derneğimizde çalışmalarımızı da bu doğrultuda gerçekleştiriyor, Derneğimize katkıda bulunuyoruz. Bugün toplantımızda neler yapabiliriz, projelerimizi ve etkinliklerimizi görüşeceğiz. Eskişehirliler Sosyal Yardımlaşma Derneği Kadın Kolları olarak bizler derneğimiz adımıza çalışmalarımızı büyük bir kararlılıkla sürdüreceğiz” dedi. Toplantıda gündem maddeleri ve yapılacak çalışmalar görüşüldü.

1-sayfaya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ