Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,57 / Satış: 4,59
€ EURO → Alış: 5,40 / Satış: 5,42

Etkinliğe Tema Vakfı Kocaeli İl Temsilcisi Nermin Tol’de katıldı

Etkinliğe Tema Vakfı Kocaeli İl Temsilcisi Nermin Tol’de katıldı
  • 21.11.2016
  • 594 kez okundu

Çenesuyu İlkokulu Yavru Tema Takımı öğrencilerinin gerçekleştirdiği İlk Saksım İlk Çiçeğim etkinliğine Tema Vakfı Kocaeli İl Temsilcisi Nermin Tol, İl Temsilci Yardımcısı Gülay Kurt, Derince İlçe Sorumlusu Ahmet Açıkgöz, Okul Danışman Öğretmeni Ayşe Açıkgöz, Öğrenciler ve Veliler katıldı. Çenesuyu İlkokulu Yavru Tema Takımı öğrencilerinden önemli etkinlik

ÇEVREMİZİ YEŞİLLENDİRELİM

Çenesuyu İlkokulu Yavru Tema Takımı öğrencileri İlk Saksım İlk Çiçeğim etkinliği gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen etkinliğe Tema Kocaeli İl Temsilcisi Nermin Tol katılırken öğrencilere Tema ve çiçek yetiştirmenin doğaya önemli etkiler konusunda bilgiler verildi.

Tol, “Elinizdeki çiçekler geleceğimizin ümididir”

Ülkemizin çöl olmaması için yoğun bir çalışmalar ve etkinliklerde bulunan Tema Kocaeli Şubesi gerek fidan dikimleri ile gerekse de okullarda verdikleri eğitimler ile farkındalık yaratmaya devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz gün Çenesuyu İlkokulu Yavru Tema takımı öğrencileri önemli bir etkinlik gerçekleştirdi. Yavru Tema takımı öğrencileri okulda İlk Saksım İlk Çiçeğim etkinliğinde bulundu. Etkinliğe katılan Tema Kocaeli İl Temsilcisi Nermin Tol öğrencilere, “Çenesuyu İlkokulu Yavru Tema Takımı öğrencilerini gerçekleştirdikleri bu önemli etkinlikten ötürü tebrik ediyorum. Tema Vakfı olarak bizler ülkemizin çöl olmaması için farkındalık oluşturuyor, siz değerli öğrencilerimizin emekleri sayesinde ilimizi yeşillendiriyoruz. Elinizdeki çiçekler geleceğimizin ümididir. Sizlerde çevrenizdekileri mutlaka fidan ekimine ve etkinliğinize yönlendirin. Sizlere bu güzel emeklerinizden ötürü teşekkür ediyor, çevrenizi yeşillendirmenizi istiyorum. Ayrıca bugün bu etkinliğe katılan Özel Öğrencimiz Ege Eren Can ve ailesine katılımlarından ötürü teşekkür ediyoruz” dedi.

img-20161118-wa0004 img-20161118-wa0005 1-sayfaya img-20161118-wa0002

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ