Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

Fidanlık İlkokulu Okul Aile Birliği ve Müdürü’nden ziyaret

Fidanlık İlkokulu Okul Aile Birliği ve Müdürü’nden ziyaret
  • 16.11.2016
  • 358 kez okundu

ilçemiz okullarından Fidanlık ilkokulu okul aile birliği başkanı Zeynep Şahin ve yönetimi ve okul müdürü Ertuğrul Baş ile Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı ve Milli eğitim müdürü Ercan Gülsuyu’nu ziyaret etti.

Yaptığımız her programda çocuklarımızı düşünüyoruz

Gölcük Fidanlık ilkokul müdürü Ertuğrul Baş ve okul aile birliği başkanı Zeynep Şahin ve yönetimi ilk önce Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı’yı daha sonra İlçe milli eğitim müdürü Ercan Gülsuyu’nu ziyaret etti. ziyaret sırasında okulda yapılan eğitimler ve alınan kararlar hakkında bilgiler verildi. Okul aile birliği başkanı Zeynep Şahin ” Ziyaretimizin amacı hem tanışmak hemde okulumuzda yaptığımız eğitimleri ve programları anlatmak için burada bulunuyoruz. Okulumuzda yaptığımız etkinlikler hem öğrenciler hem de velileri çok sevindiriyor. bu yüzden burada beni okul aşile birliğine seçen arkadaşlarımı ve Müdürümüz Ertuğrul Baş beye teşekkür ederim” dedi.

 Baş “Kaymakam Adem Yazıcı’ya ve Mşilli eğitim müdürü Ercan Gülsuyu’na teşekkür ederim”

Okullarında çeşitli etkinlikler yaparak çocukların uyum içinde hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağlayan Okul müdürü Ertuğrul Baş ” bizler çocuklarımızın geleceği için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. bu yüzden okul aile birli konusunda seçimlerin yapılmasını bizde onayladık. en azından velilerimizin d eçocuklarımız için bir şeyler yaptığını ve onlar için çabaladığını çocuklarımıza gösterme fırsatı bulduk. bugünkü ziyaretimizde hem tanışmak hem de okuldaki etkinlikler ve kararlar hakkında bilgiler vermek. Bizleri kırmadığı ve görüşme talebini kabul ettiği için ilk önce Gölcük kaymakamı Adem Yazıcı’ya daha sonra ilçe milli eğitim müdürü Ercan Gülsuyu’na teşekkür ederiz” dedi.

img_5660 img_7326 img_7329 img_5659

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ