Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,71 / Satış: 4,73
€ EURO → Alış: 5,46 / Satış: 5,48

GİMDER Hizmet binasını resmen açtı

GİMDER Hizmet binasını resmen açtı
  • 30.11.2016
  • 613 kez okundu

Gölcük İmam Hatip Mezunları Derneği Başkanı Halil İbrahim Veziroğlu ve yönetimi tarafından geçtiğimiz gün 19 Mayıs Caddesi üzerinde hizmet binasını açılışını gerçekleştirildi.

BÜYÜK KATILIM OLDU

Gölcük İmam Hatip Mezunları Derneği GİMDER hizmet binasına Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Müftüsü Mehmet Yazıcı, AK Parti İlçe Yöneticisi Hasan Sarı, CHP İlçe Başkanı İsmet İşeri ve yönetimi, MHP İlçe Başkanı Bilal Çakıroğlu, BBP İl Başkanı Nihat Yıldız ve yönetimi, SP İlçe Başkanı Yaşar Yıldız ve çok sayıda davetliler katıldılar.

YAZICI VE VEZİROĞLUNDAN TEŞEKKÜR

GİMDER Başkanı açılış öncesinde kısa bir konuşma yaparak katılımlarından dolayı teşekkür ederken daha sonra Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı konuşma yaptı Yazıcı “Bu güzel derneğimizin açılışına katılımlarından dolayı tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum, bu yeni hizmet binalarının hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİYLE KURDELA KESİLDİ

Gölcük İmam Hatip Mezunları Derneği’nin hizmet binasının açılış kurdelesini Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Müftüsü Mehmet Yazıcı ile birlikte hayırlı olsun dilekleriyle kestiler.

img_8618 img_8622 img_8627 img_8631 img_8611

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ