Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,55 / Satış: 4,57
€ EURO → Alış: 5,34 / Satış: 5,36

GÖLCÜK BELEDİYESİ TEMİZLİK EKİPLERİ GECE DE İŞ BAŞINDA

GÖLCÜK BELEDİYESİ TEMİZLİK EKİPLERİ GECE DE İŞ BAŞINDA
  • 04.11.2016
  • 299 kez okundu

Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, herkes uyurken gece kaldırımları süpürüp çöpleri toplayarak sokakları ertesi güne hazır bırakıyor.

Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler cadde ve sokaklarda temizlik faaliyetlerini titizlikle sürdürürken, daha temiz bir Gölcük için gece gündüz çalışan ekipler, gece geç saatlerde cadde ve sokakları deterjanlı sularla yıkıyor.

Temizlik ekipleri, gece-gündüz, yaz-kış demeden 24 saat görev yapıyor. Gece gündüz olmak üzere iki ekibe ayrılan temizlik görevlileri temiz bir Gölcük için sabaha kadar çalışıyor. Gölcük Belediyesi, her bölgeye eşit hizmet verebilmek için şehrin dört bir yanına dağılarak hem sokakları süpürüyor hem de çöp topluyor.

Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Serkan Aksöz “Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri herkes uykudayken çöpleri topluyor, sokakları süpürüyor ve arkasından yıkıyor. Akşam saat: 20.00’da göreve başlayan gece ekibi sabah gün ağarana kadar sokakları temizliyor. Sabah tekrar değişen ekip de, hem yaya hem süpürme hem de çöp kamyonları ile akşam saatlerine kadar görevlerini büyük bir özveriyle yerine getiriyor. Kışın yağmur ve karda, yazın sıcakta sokakların temizliği için çalışan ekipler, sokakları sabaha kadar hiç kullanılmamış gibi temizleyerek bırakıyor.

img_4843 img_4848 img_4841

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ