Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,57 / Satış: 4,59
€ EURO → Alış: 5,40 / Satış: 5,42

GÖLCÜK DEVLET HASTANESİ’NDEN ANLAMLI ZİYARET

GÖLCÜK DEVLET HASTANESİ’NDEN ANLAMLI ZİYARET
  • 24.11.2016
  • 491 kez okundu

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Yöneticisi Op.Dr. Yüksel Pehlevan, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ayşe Ustaoğlu, İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı Şenol Yıldız, Uz. Dr. Ozan Kızılırmak, Op. Dr. Ayten Başak Kılıç, İletişim Asistanı Gülşah Taştan ve Sosyal Hizmet Uzmanı Ergin Damat’dan oluşan ekip tarafından yalnız olmadıklarını göstermek için Karamürsel Gazi Vakfı Gazanfer Bilge Sevgi Evleri Çocuk Yuvasındaki çocukları ziyaret etti.

Hastane idaresi, doktorlar ve diğer sağlık personelinin ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirten Çocuk Yuvası idaresi ziyaret için teşekkür etti

Ziyaret hakkında açıklama yapan Hastane yetkililer, “Çocuk dünyadır, dünyanın devamıdır, dünyanın kendisidir. Hayat çocukların üzerine kuruludur. Çocuk hakları evrensel bir kavramdır ve tüm çocukları kapsar. Dili, dini, rengi, ırkı ne olursa olsun hiçbir ayrım gözetmeksizin bütün çocuklar aynı haklara sahiptir. İnsan hakları temelde doğumla birlikte kazanıldığına göre çocuk hakları da dünyaya gelmekle beraber başlar ve devam eder. 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla, Gölcük Necat Çelik Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Yüksel Pehlevan, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ayşe Ustaoğlu, İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı Şenol Yıldız, Uz. Dr. Ozan Kızılırmak, Op. Dr. Ayten Başak Kılıç, İletişim Asistanı Gülşah Taştan ve Sosyal Hizmet Uzmanı Ergin Damat’ dan oluşan ekip tarafından yalnız olmadıklarını göstermek için Karamürsel Gazi Vakfı Gazanfer Bilge Sevgi Evleri Çocuk Yuvasındaki çocukları ziyaret etti. Çocuk Yuvasında bulunan 0-6 yaş arasındaki çocuklarımızı ziyaret eden hastane idaresi, doktorları ve diğer sağlık personelleri onlara hediyeler dağıtarak, oyunlar oynadılar. Hastane idaresi, doktorlar ve diğer sağlık personelinin ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirten Çocuk Yuvası idaresi ziyaret için teşekkür etti.

1-sayfaya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ