Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,57 / Satış: 4,59
€ EURO → Alış: 5,40 / Satış: 5,42

Hacıyatmazlar kırılmaya devam ediyor

Hacıyatmazlar kırılmaya devam ediyor
  • 04.11.2016
  • 285 kez okundu

Merkez çarşıda Amiral Sağlam caddesinde vatandaşın en çok kullandığı yaya yolunda araçların yanlış park etmesi sonucu hacıyatmazlar da araçların altın da kaldı

Hacıyatmazları bile söküyorlar

Hem yaya yolunu işgal ediyorlar hem de park yasağını engelleyen hacı yatmazları araç altına alarak eziyorlar. Araç sürücüleri katlı otopark yapıldığı halde araçlarını sürekli yanlış park etmesi sonucu vatandaşlar şikâyetçi. Park Yasağını Engelleyen Hacıyatmazların bazıları ise eğile eğile yerinden çıkmış. Katlı otopark’ı kullanmayan araç sürücüleri araçlarını gelişi güzel park ederek sokak ve caddelerde de görüntü kirliliği oluşturuyor adeta.

Cezai işlem uygulanması şart

Vatandaşlar araç sürücülerine ne kadar tepki gösterse de araç sürücüleri bu konuda hiçbir şey yapmıyorlar. Arabalarını geliş güzel bırakarak tüm halkın tepkisini çeken araç sürücüleri belediyenin yaptırdığı hacı yatmazları ezdiklerini de görmezden geliyor. Hacıyatmazların dışında ise yoldaki çizgilerde artık görünmeyecek şekilde silinmiş. Vatandaşlar ise araç sürücüleri hakkında şu sözleri söyledi “ Araç sürücüleri arabalarını istedikleri yerlere park edebiliyorlarsa bu otoparklar niye yapıldı? Otoparklar bom boş ama yolların kenarı ve dar sokaklar araba dolu, bazı araç sürücüleri o kadar rahat ki nerdeyse araçlarını yaya kaldırımına çıkartacaklar. Yetkililere sesleniyoruz bu sürücülere bir an önce bir çare bulunsun, her sokak başına bir zabıta konulsun, bu hacıyatmazlar devletin malı değilmi neden zarar veriyorlar. Devlet malına kimse sahip çıkmıyor” dediler.

fotograf0141

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ