Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

HOŞGELDİN BEBEK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

HOŞGELDİN BEBEK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
  • 10.11.2016
  • 309 kez okundu

Gölcük Belediyesi “Hoş geldin Bebek” ziyaretleri ile evlat sevincini tadan ailelerin mutluluğunu paylaşmaya devam ediyor. Büyüyen Gölcük Ailesi’nin her yeni bireyinin ilk hediyelerini yine Gölcük Belediyesi ailelerine ulaştırıyor.

Başkan Ellibeş yeni doğan bebekleri ziyaret edip, onların mutluluğunu ortak oluyor

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında hayata geçirilen “Hoş Geldin Bebek” projesi ile Gölcük Ailesi büyümeye devam ederken, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş yeni doğan bebekleri ziyaret edip, onların mutluluğunu ortak oluyor.

Ayrıca Başkan Ellibeş, değişen ve gelişen Gölcük’ün yeni bebeklerimizle birlikte tüm ailelerimize mutluluk, sağlık ve huzur diliyorum

Bu kapsamda devam eden ziyaretlerde Başkan Ellibeş, Gölcük Belediye Meclis üyesi Kadir Özdemir, Yapı Kontrol Müdürü Vedat Eren ve Ak Parti Gölcük Gençlik Kolları Başkanı Murat Uzuner’in çocuklarını evlerinde ziyaret ederek kendileriyle sohbet ederek iyi niyet dileklerini iletti. Ayrıca Başkan Ellibeş, değişen ve gelişen Gölcük’ün yeni bebeklerimizle birlikte tüm ailelerimize mutluluk, sağlık ve huzur diliyorum” diye konuştu.

000039 000042 000050 000052 000061 000067

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ