Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,55 / Satış: 4,57
€ EURO → Alış: 5,34 / Satış: 5,36

İMARLI YOLLAR İMARLI YAPILAŞMA İÇİN AÇILIYOR

İMARLI YOLLAR İMARLI YAPILAŞMA İÇİN AÇILIYOR
  • 10.11.2016
  • 251 kez okundu

Artan yapılaşmayla birlikte ulaşımın sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için imarlı yol açma ve genişletme çalışmalarını sürdüren Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri aynı zamanda asfalt ve parke çalışmalarını da sürdürüyor.

Henüz yapılaşmanın olmadığı veya yavaş yavaş yapılaşmanın arttığı imarlı alanlarda sürdürülen çalışmalar dâhilinde yeni yollar açılırken mevcut yollar da düzenleniyor. Son yıllarda hızla gelişen ve inşaat hareketliliğinin yaşandığı bölgelerde vatandaşların talepleri de öncelikli olarak yerine getiriliyor.

Başiskele’nin hızla gelişen bir ilçe olduğuna dikkat çeken Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz daha modern bir yapıyla büyüyen ve nüfusu her geçen gün artan Başiskele’de bu gelişimi göz önüne aldıklarını belirterek tüm planlamaların yapıldığını belirtiyor.

Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin bu yönde yaptığı yeni imar yolu açma ve dolgu çalışmalarını Yaylacık Mahallesi Ulus Caddesinin girişinde bulunan yeni imar yolunda, Barbaros Mahallesi Hoylan Sokak, Güzeltepe Sokak ve Hâkimiyet Sokak’ta gerçekleştiriyor.

barbaros-mahallesi-hoylan-sokak-guzeltepe-sokak yaylacik-mahallesi-ulus-caddesinin-girisinde-acilan-yeni-imar-yolu barbaros-mahallesi-hakimiyet-sokak

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ