Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

katılanlar SEKA alanına hayran kaldı

katılanlar SEKA alanına hayran kaldı
  • 24.11.2016
  • 271 kez okundu

Sağlıklı yaşam yürüyüşlerinin grup liderleri, SEKA Kültür Alanı’nı dolaştı

Sağlıklı yaşam yürüyüşlerine

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nermin Tol, Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü programlarına katılan grup liderleriyle Sekapark Otel’de bir araya geldi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun öncülüğünde gerçekleşen sağlıklı yaşam yürüyüşlerine katılan grup liderleri, daha sonra Gez-Gör Kocaeli programıyla kentin önemli alanlarını ve SEKA Kültür Alanı’nı dolaştı.

 GEZ GÖR İLE KOCAELİ’Yİ GEZDİLER

Başkan Danışmanı Tol’ün misafirliğinde gerçekleştirilen toplantıda, ekip liderlerine sağlıklı yürüyüş programlarına yönelik bir sunum gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen sunumun ardından etkinlik Gez-Gör Kocaeli programı ile devam etti. Grup önce Gebze Osman Hamdi Bey Müzesi’ni, daha sonra Sekapark Kültür Alanı’nda bulunan Film Platosu’nu ve Mevlevi Evi’ni ziyaret etti.

BİRLİKTE GEÇİRDİĞİMİZ VAKİT ÖNEMLİ

Programda yapılan gezinin grup liderlerinin kaynaşmasında önemli bir rol oynadığını söyleyen Tol, ‘’Bu buluşmalar hepimiz için çok önemli. Birlikte geçireceğimiz vakitle daha çabuk kaynaşır ve başarılı işler yaparız. Katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum’’ diye konuştu. Etkinliğe katılan grup liderleri, özellikle SEKA Kültür Alanı’nda yapılan çalışmaları çok beğendiklerini dile getirdi.

img_5105 img_5123 img_5124 img_5134 img_5083

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ