Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

Kent Konseyi Öğretmenler günü kutladı

Kent Konseyi Öğretmenler günü kutladı
  • 28.11.2016
  • 299 kez okundu

Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk ve Yürütme Kurulu üyeleri, geçtiğimiz hafta kutlanan 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsüyu’nu ziyaret etti

Ziyarette Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk, Kent Konseyi Genel Sekreteri Fatih Bayram ve yürütme kurulu üyeleri Bilge Saral, Hakan Bıçakçı, Murat Yavuz, Lütfü Yılmaz hazır bulundular. Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu’nun, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayan Başkan Şentürk, “Bu günlerimizi, siz değerli öğretmenlerimize borçluyuz. Eğitim verdiğiniz öğrenciler olarak meslek sahibi olduk, evimize ekmek götürüyoruz. Toplumun aydınlanması ve bilinçlenmesinde verdiğiniz katkıdan dolayı siz değerli öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Sizin nazarınızda tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarız” dedi.

 Gülsuyu’ndan Kent Konseyi üyelerine teşekkür

 Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Öğretmenlerim adına yaptığınız nazik ziyaretten dolayı teşekkür ederim. Bizleri de yetiştiren, iyi eğitim almamızı sağlayan öğretmenlerimiz sayesinde bu gün eğitim veren konuma geldik. Öğretmenler ve eğitim camiasının sorunlarının çözümüne katkı sunan herkese teşekkür ederiz. İlçemiz, Hükümetimizin ve Belediyenin katkılarıyla yeni ve modern okullara kavuştu. Öğrencilerimizin eğitim koşulları daha sağlıklı hale getirildi. Eğitimde başarı çıtasını daha yukarı taşımak adına görev yapmaya devam ediyoruz. Umarım yenilenen okullarımızla beraber Gölcük eğitimdeki başarı çıtasını daha yukarılara taşıyacak” dedi.

kent-konseyi-ve-gulsuyu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ