Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,57 / Satış: 4,59
€ EURO → Alış: 5,40 / Satış: 5,42

KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜMÜZ, ARTİSTİK JİMNASTİK MİNİK BAYANLAR KATOGORİSİNDE 1. OLMA BAŞARISINI GÖSTERDİ.

KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜMÜZ, ARTİSTİK JİMNASTİK MİNİK BAYANLAR  KATOGORİSİNDE 1. OLMA BAŞARISINI GÖSTERDİ.
  • 02.11.2016
  • 307 kez okundu

Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu; Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü antrenörleri Ersin Şafak, Erdal Gürdal, Taha Anıl Şimşek ve Emre Can ile Jimnastik yarışmalarında birinci olan artistik Jimnastik minik bayanlar kategorisindeki sporcular; 1nci olan Sudenaz Özkan, 2 nci olan Nisa Aybüke Var, 8 nci olan Fatma Melek Önder, 19 ncu olan  Ebrar Atılgan ve minik erkekler kategorisindeki sporcular; 3 ncü olan M. Emin Özkan, 3 ncü olan Anıl Ömer Çayırlı,  4 ncü olan Eymen Tozar, 4 ncü olan  Alp Arteşen’i makamında kabul etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar, Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’na dereceye giren sporcularımızı tanıtarak, yapılan çalışmalar hakkında bilgi sunumunda bulundu ve kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu ise Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü sporcularını tebrik ederek, onlarla bir süre sohbet etti.  Çalışmalarında başarılar dileyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Sayın Valimiz, sporculara çeşitli hediyeler vererek, onlarla günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

01 02

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ