Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,57 / Satış: 4,59
€ EURO → Alış: 5,40 / Satış: 5,42

KOTO’dan, İl Emniyet Müdürü Denizci’ye ‘hayırlı olsun’

KOTO’dan, İl Emniyet Müdürü Denizci’ye ‘hayırlı olsun’
  • 25.11.2016
  • 193 kez okundu

Kocaeli Ticaret Odası heyeti, son yayımlanan İl Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile ilimize atanan Kocaeli İl Emniyet Müdürü Necati Denizci’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Semih Barış, Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necmi Bulut, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Halil Baylam, Mehmet Akif Şen, Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz ve Yusuf Ziya Uludüz’ün yer aldığı KOTO heyeti, son yayımlanan İl Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile ilimize atanan Kocaeli İl Emniyet Müdürü Necati Denizci’yi ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

‘VATANIMIZIN VE MİLLETİMİZİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜ

TAVİZ VEREMEYECEĞİMİZ KONULARIN EN BAŞINDA GELİR’

Ziyarette konuşan Başkan Barış, 13 bini aşkın üyesine hizmet veren Kocaeli Ticaret Odası’nın köklü tarihi ve çalışmalarıyla ile ilgili bilgi sunarak, ülkemizin milli iradesini hedef alan FETÖ/PDY terör örgütü başta olmak üzere, devletimizin diğer tüm terör örgütleri ile mücadelesinde yanında ve emrinde olduklarını vurguladı. KOTO’nun, 15 Temmuz hain darbe girişimi hemen öncesinde ve sonrasında FETÖ/PDY ile mücadelede Türkiye’nin ilk ve örnek kurumlarından biri olduğunu ifade eden Başkan Barış, bu konuda da başarılı olduklarını da sözlerine ekledi. “Vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü gerek KOTO gerekse ülke sevdalısı bireyler olarak taviz veremeyeceğimiz konuların en başında gelir” diyen Başkan Barış, Necati Denizci nezdinde tüm emniyet teşkilatına görevlerinde başarılar diledi. Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan da, Kocaeli’nin ‘Türkiye’nin ekonomi başkenti’ olduğunu ifade ederek, “Gerekli görüldüğü her noktada emniyet teşkilatı ile işbirliği yapmaya hazırız” dedi. KOTO heyetine nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, KOTO’yu gerek sosyal gerek ekonomik tüm alanlarda önemsediklerini belirtti.

il-emniyet-muduru-ziyaret

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ