Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,55 / Satış: 4,57
€ EURO → Alış: 5,34 / Satış: 5,36

MEDENİYET VE YENİKÖY CADDESİ ASFALTLA KAPLANDI

MEDENİYET VE YENİKÖY CADDESİ ASFALTLA KAPLANDI
  • 14.11.2016
  • 246 kez okundu

 Başiskele’de yapı yoğunluğunun artması, bölgedeki yapılan yeni tesislerin hareketliliği nedeniyle gelecek yıllarda yolların bu ihtiyaca cevap verebilmesi için imar planları doğrultusunda genişletiliyor, altyapıları yenilenerek daha kullanışlı ve güvenli hale getiriliyor.

Yeniköy Merkez Mahallesi Medeniyet Caddesi’nde bu yönde yapılan çalışmalar kapsamında İSU’nun altyapı çalışmalarını tamamlamasının ardından yol çift taraflı olarak asfaltla kaplandı. Ayrıca bu caddeye bağlantısı olan Yeniköy Caddesi ’ne aşınma asfaltı serildi.Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, bölgenin gelişme sürecinde alt yapı çalışmalarının önemine dikkat çekerek, hızla gelişmekte olan yerleşim yerlerinin başında gelen Başiskele’de bu hızlı gelişimin en doğru şekilde ve sürdürülebilir olması için belediye olarak üzerimize düşen çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Ulaşımın sağlandığı yolların bakım ve onarımlarını belirlenen program dâhilinde yaptıklarını belirten Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz her gün ortalama 50 ton sıcak asfalt serimi yapıldığını söyledi.

Başiskele Belediyesi’nin çalışmalarının yanı sıra Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle de yapılan asfalt çalışmaları kapsamında yapılması uygun görülen İSU’nun altyapı çalışması gerçekleştiği Medeniyet Caddesi de sıcak asfaltla kaplandı. Çalışmalar kapsamında bu caddenin uzantısı olan Yeniköy Caddesi‘ne aşınma asfaltı serildi.

 

2 3 1

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ