Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,75 / Satış: 4,76
€ EURO → Alış: 5,49 / Satış: 5,51

MHP’den Samsunlulara iade-i ziyaret

MHP’den Samsunlulara iade-i ziyaret
  • 18.11.2016
  • 341 kez okundu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır ve Yönetimi dün Gölcük Samsunlular Derneği’ne iade-i ziyarette bulundu. Başkan Çakır, Samsunlular Dernek Başkanlığı görevini alan Reşat Akın’a ve Yönetimine başarılar diledi.

Çakır, “Birlik ve beraberliğimizi korumalıyız”

MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır ve Yönetimi dün Samsunlular Dernek Başkanı Reşat Akın ve Yönetimine iade-i ziyarette bulundu. Başkan Çakır, “Bugün yönetimim ile birlikte Gölcük Samsunlular Derneği’ni ziyaret ediyoruz. Kendilerine ziyaret isteğimizi kırmamalarından ötürü teşekkür ediyorum. Bugün ülkemizin içinde bulunduğu durum ne yazık ki iç açıcı değil. Bizler birlik ve beraberliğimizi her daim korumalı, iç ve dış odakların karanlık oyunlarını bozmalıyız. Reşat Akın beyefendi Gölcük Samsunlular Derneği’nde görevini Kurtça bey’den alarak devam etmektedir. Kendisine ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

Akın, “Bilal başkana ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyoruz”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Gölcük Samsunlular Derneği Başkanı Reşat Akın, “Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Sayın Bilal Çakır’a ve Yönetimine ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Bilal başkana ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyoruz. Sizlerin belirttiği gibi bizler birlik ve beraberliğimizi bozmamalıyız. Türk Milleti ülkemizin üzerine oynanan oyunları bozacaktır.”

dsc_5435 dsc_5436

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ