Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,55 / Satış: 4,57
€ EURO → Alış: 5,34 / Satış: 5,36

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü ÖZLEMLE YAD EDİYORUZ

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü ÖZLEMLE YAD EDİYORUZ
  • 09.11.2016
  • 400 kez okundu

Gölcük Niğdeliler Derneği Başkanı Cemil Çakmak,

Gölcük Niğdeliler Derneği Başkanı Cemil Çakmak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 78. Ölüm yıl dönümü münasebetiyle basın açıklaması yayınladı.

Başkan Çakmak, “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 78. Yıldönümünde saygı ve özlemle anıyoruz. Ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk birçok devrimler yapmıştır. Bu devrimlerle tüm dünyada bütün ülkelerin önünde bizi temsil etmiştir.”

“Bizler Türkiye Cumhuriyeti’nin birer neferi olarak atalarımızı asla unutmayacağız, unutturmayacağız”

“1919 yılında başlattığı mücadele ile tüm mazlum devletlere örnek olan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları bizim her zaman yüreğimizde yaşıyor olacaktır. Bizler Türkiye Cumhuriyeti’nin birer neferi olarak atalarımızı asla unutmayacağız, unutturmayacağız. Ülkemizin çağdaş, modern ve saygın bir konuma gelmesi için canlarını ortaya koyan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün Gazi ve Şehitlerimizi şükranla anıyoruz.”

“Allah tüm güvenlik güçlerimizi ve emniyet teşkilatımızı korusun”

“Gölcük Niğdeliler Derneği olarak bizler 10 Kasım törenlerinde yerimizi alacağız, törenlere katılımı bayraklarımızla sağlayacağız. Ülkemizde yaşanan terör olaylarında hayatlarını kaybeden gencecik şehitlerimizi dualarımızla yad ediyor, vatan toprakları için canlarını pahasına katan tüm Güvenlik Güçlerimizi ve Emniyet Teşkilatımızı da yüce Allah’a emanet ediyoruz. Rabbim tüm vatansever Türk Milletini korusun.”

cemil-cakmak

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ