Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,57 / Satış: 4,59
€ EURO → Alış: 5,40 / Satış: 5,42

‘Mutlu Aile Mutlu Toplum’ Eğitiminin sertifika töreni gerçekleştirildi ÇİFTLERİN YÜZÜ GÜLÜYOR

‘Mutlu Aile Mutlu Toplum’ Eğitiminin sertifika töreni gerçekleştirildi  ÇİFTLERİN YÜZÜ GÜLÜYOR
  • 13.11.2016
  • 434 kez okundu

Mutlu Aile Mutlu Toplum’ Eğitiminin sertifika töreni gerçekleştirildi

ÇİFTLERİN YÜZÜ GÜLÜYOR

‘Mutlu Aile Mutlu Toplum’ Eğitimi projesi kapsamında Gölcük Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirilen eğitimin sertifika töreni gerçekleştirildi. Sertifika törenine Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci ile Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi Müdürü ve Gölcük Kent Konseyi Genel Sekreteri E. Fatih Bayram’da katıldı.

Değirmenci, “Bu eğitimi önemsiyoruz”

Gölcük Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirilen eğitime evli ve nişanlı çiftler katılım sağladı. Eğitimin içeriğinde ben kimim? Eşim Kim? Evlilikte uyumlu iletişim yöntemleri konuları işlendi. Uzman Eğitimciler Profesyonel Koç ve Eğitim Danışmanı Nagihan Özdil ve NLP Master ve Eğitim Danışmanı Dilek Özen Ceylan tarafından iki gruba verilen evlilik eğitimine katılım sağlayan Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, “Evlilik bir toplumun en önemli değeridir. Gölcük Belediyesi olarak bize gelen ve proje hakkında bilgi veren Profesyonel Koç ve Eğitim Danışmanı Nagihan Özdil hanımefendi ve NLP Master ve Eğitim Danışmanı Dilen Özen Ceylan hanımefendi’nin tekliflerini seve seve kabul ettik. Çünkü günümüzde ne yazık ki evlilikler çiftler arasındaki iletişimsizlik yüzünden bitiyor. Başta Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Ellibeş ve bizler bu projeyi çok önemsedik. İnşallah bu projenin devamını da oluşturmak istiyoruz. Ben belediyemiz adına eğitimlerini başarıyla tamamlayan çiftlerimizi tebrik ediyor, kendilerine mutlu bir evlilik diliyorum” dedi. Eğitime katılan evli ve nişanlı çiftler, başta Gölcük Belediyesi olmak üzere Uzman Eğitimciler Nagihan Özdil’e ve Dilek Özen Ceylan’a teşekkür ettiler.

Uzman Eğitimcilere ve Belediye’ye teşekkür

Konuşmanın akabinde Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci ile Sanat Galerisi Müdürü ve Kent Konseyi Genel Sekreteri E. Fatih Bayram tarafından eğitime katılan çiftlere sertifikaları takdim edildi. Sertifika töreninin ardından protokol, uzman eğitimciler ve eğitime katılan çiftler ile toplu fotoğraf çekildi. Sertifika töreni verilen kokteyl’in ardından sona erdi.

 

dsc_5085 dsc_5088 dsc_5122 dsc_5129 dsc_5170 dsc_5181

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ