Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 3,50 / Satış: 3,52
€ EURO → Alış: 3,73 / Satış: 3,75

OKULLARARASI MASA TENİSİ TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİYLE SONA ERDİ

OKULLARARASI MASA TENİSİ TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİYLE SONA ERDİ
  • 11.11.2016
  • 56 kez okundu

Gölcük Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğiyle “Gölcükte Öğrenci Olmak” Projesi kapsamında 17 Ağustos Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen Ortaokullar ve Liseler arası Atatürk Kupası Masa Tenisi Turnuvası oynanan yarı final ve final maçlarının ardından sona erdi.

Ödül Törenine Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Muhyettin Yıldırım, öğrenciler ve veliler katılım gösterdi.

Kız-Erkek kategorilerinde 13 Liseden 76 ve 8 Ortaokuldan 73 olmak üzere toplamda 1149 öğrencinin katıldığı Masa Tenisi turnuvası 6 farklı kategoride gerçekleştirildi. Bu kapsamda Küçük Kızlar Kategorisinde; 4, Küçük Erkekler Kategorisinde; 15, Yıldız Kızlar Kategorisinde; 17, Yıldız Erkekler Kategorisinde; 37, Genç Kızlar Kategorisinde; 27, Genç Erkekler Kategorisinde 49 öğrenci mücadele verdi.

Masa Tenisi Turnuvası boyunca yapılan tüm maçlar Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından görevlendirilen resmi hakemler tarafından yönetilerek adil müsabakaların oynanması sağlandı. İki gün süren müsabakalar boyunca renkli görüntülere sahne olan Okullar Arası Masa Tenisi Turnuvası, Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç Kızlar ve Genç Erkekler kategorilerinde dereceye girenlerin belli olması ve yapılan ödül töreniyle sona erdi.

Genç Kızlar

1)Aysu Baydın – Atatürk Anadolu Lisesi

2)Elif Yamak – İhsaniye Anadolu Lisesi

3)Berfu Kuşkonmaz – Hacı Halit Erkut Anadolu Lisesi

4)Esra Uçar – Gölcük Anadolu Lisesi

Genç Erkekler

1)Tuna Zorlutuna – Atatürk Anadolu Lisesi

2)Burak Başaran – Gölcük Fen Lisesi

3)Ramazan Ensar Çakır – Gölcük Fen Lisesi

4)Alihan Albayrak – Atatürk Anadolu Lisesi

Yıldız Kızlar

1)Züleyha Daşlıtepe – Dostluk Ortaokulu

2)İlayda Şerbetçioğlu – Dostluk Ortaokulu

3)Beyza Kunel – Dostluk Ortaokulu

4)Fatma Sevinç Hurmacı – Dostluk Ortaokulu

Yıldız Erkekler

1)Batuhan Çiçekfidan – Atatürk Ortaokulu

2)Muhammed Ali Boz – Cahit Külebi Ortaokulu

3)Ahmet Keskinoğlu – Cahit Külebi Ortaokulu

4)Enes Şeri – Yazlık Tabosan Ortaokulu

Küçük Kızlar

1)Pelin Sırma – Dumlupınar Ortaokulu

2)Nisanur Hacıefendioğlu – Dumlupınar Ortaokulu

3)Hicran Sağınç – Yazlık Tabosan Ortaokulu

4)Oya Sağınç – Yazlık Tabosan Ortaokulu

Küçük Erkekler

1)Yaman Ateş Ünal – Uğur Mumcu Ortaokulu

2)Mehmet Emin Adıyaman – Atatürk Ortaokulu

3)Polat Sağınç – Yazlık Tabosan Ortaokulu

4)Ömer Faruk Akın – Saraylı Ortaokulu

5eeb8157-73d2-4621-8d95-f602565bf674 000113 000114 000117 000129 000134 000136 000149 000158 000168 000169 000172

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ