Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

Osman Sinmaz: “Tribünleri dolduralım”

Osman Sinmaz: “Tribünleri dolduralım”
  • 18.11.2016
  • 340 kez okundu

Yeni bir yapılanmaya gittiklerini belirten Kocaeli Birlikspor Genç Körfezliler Tribün Lideri ilçe halkına çağrıda bulundu, “Takımımıza sahip çıkmamız gerekiyor. Maça gelin ve tribünde yerinizi alın” dedi

Kocaeli Birlikspor Genç Körfezliler Tribün Lideri Osman Sinmaz yeni bir yapılanmaya belirterek ilçe halkına “Maça gelin” çağrısında bulundu. Sinmaz, “Genç Körfezliler taraftar grubu olarak yeni yapılanma sürecine girdik. Halkımıza, esnafımıza, gencimize, yaşlımıza, bayanlarımıza çağrıda bulunuyorum. Artık takımımıza sahip çıkılması gerekiyor. Bunun farkında varmalıyız. Bu takım bizim takımımız. Bu kentin ve semtin takımı. Bu şehirde herkesin hakkı olduğu gibi bu takımın da bu ilçede ve şehirde hakkı var. Tüm samimiyetimizle sesleniyor ve Pazar günü herkesin maça gelmesini istiyoruz” dedi.

TIKLIM TIKLIM DOLSUN

Tribünlerin dolmasını istediğini belirten Osman Sinmaz, “Genç, yaşlı, işçi, emekli, esnaf kim varsa sezonun en önemli maçında yanımızda olmalarını istiyoruz. Bizler 90 dakika boyunca sesimizin çıktığı, yüreğimizin yettiği kadar destek vermek için tribünde olacağız. Sizi de yürekten destek vermeye çağırıyoruz. Hepimiz bu takıma sahip çıkmak zorundayız. Biz elimizi taşın altına koyduk. Ancak sıra sizde. Hafta sonu Amed Spor maçında tribünlerin tıklım tıklım olmasını arzu ediyoruz. Körfez uyuma, takımına sahip çık diyor, çok yakında güzel günler göreceğimizi, bunun için takımın yanında olduğumuzu göstermemiz gerektiğini hatırlatıyorum” şeklinde konuştu.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ