Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

Piyale Paşa İlkokulu’nda çalışmalar aralıksız sürüyor

Piyale Paşa İlkokulu’nda çalışmalar aralıksız sürüyor
  • 02.11.2016
  • 370 kez okundu

İlçemizde gerçekleştirilen eğitim reformu kapsamında birçok okulun binası modern ve çağdaş bir yapıya kavuştu ve okullar yenilendi. Gölcük’te Eğitim Projesi kapsamında geçtiğimiz aylarda yıkılan Piyale Paşa İlkokulu binasının yapım çalışmaları, hızla devam ediyor.

Çalışmalar tüm hızıyla sürüyor

Gölcük’te Eğitim Projesi kapsamında başlatılan ve büyük bir beğeni toplayan okulların yıkılıp yenilenmesi devam ediyor. Bu proje kapsamında birçok okul yıkılıp yeni, çağdaş ve modern bir okula dönüştü. Geçtiğimiz aylarda yıkılan Gölcük Piyale Paşa İlkokulu’nda yapım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılının ikinci dönemine yetiştirilecek

Piyale Paşa İlkokulunun yıkımını gerçekleştiren ekipler, okul yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çağdaş ve modern bir yapıya kavuşacak olan Piyale Paşa İlkokulu’nun katları yükseliyor. Ypılacak olan okul hakkında bilgi veren Piyale paşa ilkokulu müdürü Ali Demir okul inşaatını gezerek bazı bilgiler verdi. Demir ” Yapılacak olan yeni okul, 4 katlı ve 24 derslikli olacak. Bunların yanı sıra, okulda 2 anasınıfı, çok amaçlı salon, kantin ve yemekhane, kütüphane, idare ve öğretmen odaları bulunacak” dedi.  Piyale Paşa İlkokulu 2016 – 2017 eğitim öğretim yılının ikinci döneminde açılması ön görülüyor.

img_2439 img_2441 img_2447 img_2433

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ