Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,57 / Satış: 4,59
€ EURO → Alış: 5,40 / Satış: 5,42

SAĞLIKLI BİR TOPLUM İÇİN SPORU ÇOK ÖNEMSİYORUZ”

SAĞLIKLI BİR TOPLUM İÇİN SPORU ÇOK ÖNEMSİYORUZ”
  • 03.11.2016
  • 377 kez okundu

Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu; Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar, Kocaeli Amatör Spor Klüpleri Federasyon Başkanı Murat Aydın, Harb-İş Spor Klübü Başkanı Adnan Zorer ile İzmir’de düzenlenen 3. Lig Grup ve Türkiye Şampiyonu, Genç Kızlar kategorisinde Türkiye şampiyonu ve Yıldız Kızlar kategorisinde ise Türkiye 2 incisi olan Harb-İş Spor Kulübü Sporcuları; Kaptan Rabia Balaban ve takım arkadaşları Ayşe Yılmaz, Fatma Sare Öztürk, Sedanur İnce, Helin Ataç, Sümeyra Kıvanç, Açelya Öztürk, Ebru Atıcı, Ece Tekmen, Sudenur Yolcu, Sevde Yavuz, Sude Yavuz, Zeynep Eroğlu ve Leyla İlter’i  makamında kabul etti.

Kaptan Rabia Balaban, Harb-İş Spor Kulübü Başkanı Adnan Zorer, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Murat Aydın ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar’ın konuşmalarının ardından Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu yaptığı konuşmalarında; “Sporda elde ettiğiniz başarınız eğitimde ve hayatın her alanında devam etmesini diliyorum. Başarı; disiplini, çalışmayı, planlamayı ve şüphesiz bütün bunlar için bir motivasyonu gerektirir. Sağlıklı bir toplum için sporu çok önemsiyoruz. Ruh ve beden sağlığı ancak sporla sağlanır. Bu anlamda sizlerin yaşıtlarınıza, arkadaşlarınıza, sosyal çevredeki diğer paydaşlarınıza örnek olmanızı diliyorum. İnşallah  bu senede başarınız devam eder. Bizde inşallah elimizden gelen katkıyı koymaya çalışacağız. Daha iyiye ve daha güzele doğru hedefleriniz olsun. İnşallah hem bireysel anlamda, hem takım olarak, hem de kent olarak sizin başarılarınıza tanık oluruz.” diyen Sayın Valimiz Harb-İş Spor sporcularını tebrik ederek, onlarla bir süre sohbet etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Sayın Valimiz,  sporculara eşofman ve futbol topu hediye ederek, onlarla günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

Harb-İş Spor Kulübü Başkanı Adnan Zorer ise  Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’na,  kabullerinden dolayı teşekkür ederek, kulüp ambleminin bulunduğu kravat takdiminde bulundu.

02 03 04 05 06 07 01

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ