Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,57 / Satış: 4,59
€ EURO → Alış: 5,40 / Satış: 5,42

TEBRİKLER PETROL-İŞ

TEBRİKLER PETROL-İŞ
  • 09.11.2016
  • 279 kez okundu

Petrol-İş Sendikası Gebze Şubesi farklı bir etkinliğe imza attı. Şube sendika üyelerinin, sporun çeşitli dallarında derece edinmiş çocuklarını ödüllendirdi. Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar, Genel Sekreter Ahmet Kabaca, Mali Sekreter Turgut Düşova, Petrol-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Salih Akduman’ın da katıldığı törene Gebze Şube Başkanı Süleyman Akyüz ve yönetimi ev sahipliği yaptı.

ÖDÜLLERİNİ ALDILAR

Karatede kendi kategorisinde Türkiye şampiyonluğu edinen Mehmet Demirkurt’un kızı Kevser Demirkurt, Karate C Milli Takımı’na seçilen Ali Tokat’ın oğlu Oğuzhan Tokat, yine karatede yıldız kategorisinde derece edinen Erkan Koçak’ın kızı Sude Yaren Koçak ile kürekte Türkiye derecesi edinen Kamil Koç’un kızı Şevval Koç, Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar ve beraberindekiler tarafından onurlandırıldı, ödülleri verildi. İşyeri temsilcilerinin de katıldığı program renkli görüntülere sahne oldu.

BÜTÇESİ BAŞKANLAR KURULU’NDAN

Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar sendika üyelerinin gerek spor gerekse başka dallarda derece edinen çocuklarını ödüllendirme çalışmalarının süreceğini belirtip, “Çocuklar bizim geleceğimiz. Onları hayata ve geleceğe hazırlarken her türlü başarılarını motive etmek görevimiz” dedi. Başkan Yaşar söz konusu ödüllendirme çalışmasında bütçenin Petrol-İş Sendikası Başkanlar Kurulu üyelerince karşılandığını kaydetti. Petrol-İş Sendikası Gebze Şube Başkanı Süleyman Akyüz de sporun çeşitli dallarında dereceler edinen şube üyesi işçilerin çocukları ile anne ve babalarını kutladı.

93834

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ