Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,55 / Satış: 4,57
€ EURO → Alış: 5,34 / Satış: 5,36

Tükoder Başkanlarından Tüketiciye Üye ol Çağrısı

Tükoder Başkanlarından Tüketiciye Üye ol Çağrısı
  • 11.11.2016
  • 311 kez okundu

Tüketiciyi koruma derneği Gölcük şubesi başkanı Muhterem Arslan Balıkesir’de yapılan başkanlar toplantısı hakkında bir değerlendirmede bulundu ve toplantı sonucuna istinaden “Halkımızı TÜKODER’e üye olmaya çağırıyorum” dedi.

Balıkesir’de toplantı yapıldı

Tüketiciyi koruma derneği (TÜKODER)Gölcük şubesi başkanı Muhterem Aslan Balıkesir’de 5-6 Kasım tarihlerinde yapılan ve TÜKODER dernek başkanlarının katılım gösterdiği başkanlar toplantısı hakkında bazı açıklamalarda bulundu ve toplantının sonuçlarını açıkladı. Aslan ” konu hakkında yaptığı açıklamada şu sözleri dile getirdi ” 5-6 Kasım 2016 günlerinde Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Güre’de bir otelde TÜKODER’in genel başkan ve şube başkanlarının katılımı ile olağan başkanlar kurulu toplantısı yapıldı. Verimli geçen başkanlar kurulu toplantısı sonunda bir sonuç bildirgesi hazırlanmış olup bazı kararlar alınmıştır. Kararların en önemlisi de derneğimizin büyümesi konusunda alınan karar” dı dedi

Tüketici Haklarımızı Bilelim

Başkan Aslan konuşmasının devamında ise “Toplantıda özellikle derneğimizin ülke çapında daha da güçlenmesi ve tüketici bağlamında ilk akla gelen dernek olması için şubelerimizce üye sayısının artması yönünde kampanya başlatılması amacıyla tavsiye kararı alındı. Biz Gölcük tüketiciyi koruma derneği olarak tüm tüketicilerimize çağrıda bulunuyoruz. Gölcüklü Tüketiciler olarak çok geç kalmadan tüketici hak ve hukukumuzu bilelim, TÜKODER’e üye olun diyorum. Halkımız, yaptığımız çalışmaları derneğimize gelerek görebilirler. Tüketicilerimiz, haklarını bilmeli ve gerektiği durumlarda da işlem yaptırmaları. Bizler bu konuda her zaman halkımızn hizmetindeyiz” diyerek sözlerine son verdi.

muhterem-aslan

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ