Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,55 / Satış: 4,57
€ EURO → Alış: 5,34 / Satış: 5,36

TÜKODER Gölcük Şubesi Başkanı Muhterem Aslan’dan doğaya önemli katkı

TÜKODER Gölcük Şubesi Başkanı Muhterem Aslan’dan doğaya önemli katkı
  • 14.11.2016
  • 308 kez okundu

Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER) Gölcük Şube Başkanı Muhterem Aslan, atık kağıtların yeniden kazanımı ile ilgili olarak Gölcük Donanma Mahallesi’ndeki evinin girişine koydurduğu kutularda komşularının da katkısıyla biriktirmekte bulunduğu atık kağıtları Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Serkan Temiz’i bilgilendirip teslim ederek, doğaya önemli katkılarda bulunuyor.

Örnek bir çalışma

TÜKODER Gölcük Şubesi Başkanı Muhterem Aslan, evinin girişine koydurduğu kutularda atık kağıt biriktirerek, geri dönüşümünü sağlıyor. Aslan’ın yaptığı bu örnek çalışma doğaya önemli katkılarda bulunuyor.

Her ay ortalama 250 kg atık toplanıyor

Başkan Aslan, yaptığı açıklamada şu sözleri dile getirdi: “Gölcük Donanma Mahallesi’ndeki evimin girişine koydurduğum kutularda komşularımın da katkısıyla biriktirmekte bulunduğumuz atık kağıtları Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Serkan Temiz’i bilgilendirip, kendilerine teslim ederek, doğaya önemli katkılarda bulunduğumuza inanıyorum. Böylece her ay ortalama 250 kg. atık kağıdının yeniden kazanımı için gayret ve emek harcamakta, doğaya da bu yönde destek verdiğimize inanmaktayım. Atık kağıtların çöp yerine bu şekilde kazanımı ormanlarımızın korunması için ne kadar önemli olduğunu bilmeyenimiz yoktur değil mi?” dedi. Başkan Aslan’ı bu önemli hassasiyeti için kutlar, başarılarının devamını dileriz.

20161023_202555 muhterem-aslan

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ