Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

YENİ DÖNEMİN İLK BAYANLAR MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

YENİ DÖNEMİN İLK BAYANLAR MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  • 01.11.2016
  • 315 kez okundu

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde Kent Konseyi Bayanlar Meclisi ile bir araya geldi.

Düzenlenen toplantıya Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in yanısıra, Gölcük Kent Konseyi Bayanlar Meclisi Başkanı Nurten Turnalı ve Kadınlar Meclisi üyeleri katıldı. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçedeki gelişmeler ve Belediye Hizmetleri hakkında önemli açıklamalarda bulunarak, Gölcük Belediyesi Kadınlar meclisi üyelerinden yöneltilen sorulara cevap vererek, üyeleri aydınlatmaya devam etti.

Kadınlarımızla Birlikte Hareket Etmeye Devam Edeceğiz

Başkan Ellibeş, Bizim Kent Konseyi yapılanmasıyla ilgili samimi irademizi herkes biliyor. Geldiğimiz ilk günden itibaren Kent Konseyi yapılanmasında Türkiye’de örnek bir alt yapıyı oluşturduk. Kent Konseyi’nin altlıklarından da Gençlik Meclisi, Yaşlılar Meclisi, Bayanlar Meclisi gibi birtakım meclisler meydana geldi. Bu meclislerden de en aktif çalışanı Bayanlar Meclisimiz. Hem Gölcük’te, hem Kocaeli’de, hem de Türkiye’de birçok projemiz örnek gösterilmiştir. Bu nedenle ben bu oluşumu gönülden destekliyorum, sahipleniyorum. Gölcük Belediye Başkanı olarak beni en çok mutlu eden yapılanmalardan biri de Bayanlar Meclisimizdir. Biz yerel yönetimler olarak halkımızın bütün ihtiyaçlarını samimi bir şekilde mevcut yasalarımız el verdiği müddetçe karşılayan bir kurumuz. Bunu da halkımızla beraber, onlarla iç içe bir şekilde yapmak mecburiyetindeyiz” dedi.

Bizlere Her Zaman Destek Olan Bir Belediyemiz Var

Kadın Meclisi Başkanı Turnalı “Gölcük Kent Konseyi olarak her zaman bize destek olan bir Belediye ile çalışıyoruz. Bu bizim için çok büyük bir avantaj. Diğer il ve ilçelerde gittiğim toplantılarda Belediye Başkanıyla her ay birlikte olmak, eleştirileri, beğenileri birebir söyleyebilmek hiçbir il ve ilçede rastladığım bir durum değil. Her ay gerçekleştirdiğimiz ve Gölcük Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş’in birebir katıldığı bu toplantımızı gittiğimi diğer toplantılarda anlattığımız bize gıpta ile bakıyorlar. Bu yüzden birbirimizin kıymetini bilmeliyiz. Çünkü gerçekten çok avantajlı bir ilçede yaşıyoruz” dedi.

img_6205 img_6190 img_6193 img_6198 img_6201 img_6204

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ