Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

Cahit Külebi Ortaokulu 15 Temmuz Sergisi ile dikkat çekti ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMAYACAĞIZ

Cahit Külebi Ortaokulu 15 Temmuz Sergisi ile dikkat çekti  ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMAYACAĞIZ
  • 01.12.2016
  • 485 kez okundu

Cahit Külebi Ortaokulu 15 Temmuz Sergisi ile dikkat çekti

ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMAYACAĞIZ

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Cahit Külebi Ortaokulu tarafından düzenlenen 15 Temmuz demokrasi şehitlerini anma sergisine katıldı.

 

Protokol programa katılım sağladı

 

Programa Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Halk Eğitim Müdürü Mehmet Hafiz Arvas, Cahit Külebi Ortaokul Müdürü Orhan Merdanoğlu, Öğretmenler, öğrenciler ve veliler katılım gösterdi.

 

15 Temmuz Sergisi büyük beğeni topladı

 

Cahit Külebi Ortaokulu tarafından düzenlenen 15 Temmuz darbe girişimi ve devamında yaşanan olayların kronolojik olarak fotoğraflarla anlatıldığı sergi protokol ve katılım gösteren vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

 

Ellibeş, “Bu tür sergilerin yapılması takdirle karşılıyor ve destekliyoruz”

 

Başkan Ellibeş, “15 Temmuz tarihinde demokrasimize ve devletimize karşı bir darbe girişimi olmuştur. Cumhurbaşkanımızın kararlı duruşu, halkımızın desteği ve Cenab-ı Hakk’ın yardımı ile bu darbe girişimi bertaraf edilmiştir. Öğrencilerimize şehitlerimizi hatırlatmak, bunu gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmamız gerekiyor. Bu bilinçle bu tür sergilerin yapılması takdirle karşılıyor ve destekliyoruz. Gençlerimizin bu sergiler sayesinde bilinçli birer birey olarak yetişmesini de sağlamış oluyoruz” dedi.

 

1-sayfaya img_8850

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ