Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,71 / Satış: 4,73
€ EURO → Alış: 5,46 / Satış: 5,48

Gölcük Belediyesi yılın son meclisini yaptı GÖLCÜKSPOR’A YENİ OTOBÜS

Gölcük Belediyesi yılın son meclisini yaptı  GÖLCÜKSPOR’A YENİ OTOBÜS
  • 01.12.2016
  • 428 kez okundu

Gölcük Belediyesi yılın son meclisini yaptı

GÖLCÜKSPOR’A YENİ OTOBÜS

Gölcük Belediyesi 2016 yılının son meclis toplantısını yaptı, Belediye Meclis Toplantısında 4 gündem maddesi karara bağlandı. Belediye’ye hibe edilen iki araçtan biri Gölcükspor’un otobüsü olacak.

Gölcük Belediyesi 2016 Yılı son meclis toplantısını önceki gün Belediye Meclis salonunda Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in başkanlığında yapıldı, 4 gündem maddesi görüşülürken bunların kararları alındı.

GÖLCÜKSPOR OTOBÜSÜNE KAVUŞTU

Gölcük’lü hayır sever işadamı Cemil Uzuner tarafından Gölcükspor’a 2004 model Mercedes’i Gölcük Belediyesine hibe ederken meclisin oylarıyla kabul edildi, Gölcükspor otobüsüne kavuşurken diğer günlerde ise Belediye işlerinde kullanılacak. Diğer bir hibe araç ise yine Gölcüklü işadamı Mehmet Akdeniz tarafından Belediye’nin ihtiyacı olan kamyoneti hibe ederken yine meclisin tamamı oy birliği ile kabul edildi.

GÜNDEM MADDELERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Gölcük Belediye Meclisinin Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün İhsaniye Çiftlik Mahallesi, G23c.03d.4a uygulama imar planı paftası 2, 3, 4, 7, 8, 17 ve 18 nolu adalara ilişkin hazırlanan 1/1000 ölçekli uygulama imar planı tadilatı komisyon raporu meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi. Yine Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün İhsaniye Çiftlik Mahallesi G23c.07b.2a ve G23c.07b.2b uygulama imar planı paftaları 156. 3 nolu parsele ilişkin hazırlanan 1/1000 ölçekli uygulama imar planı tadilatı komisyon raporu kararı oy birliği ile oylandı.

CHP’DEN 2 SORU ÖNERGESİ

Gölcük Belediyesi CHP üyelerinin verdiği iki Pazar yerinin sorunları hakkında önerge verildi bunlardan biri Çarşamba pazarındaki köy minibüslerinin sorunları diğeri Yeni Mahalle Pazar yerlerinde ki de yağmur suyu sorunları hakkında önergesini Başkan Ellibeş incelenmesi üzerine Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman’a havale edildi.

DENİZEVLER’E TOKİ 630 KONUT YAPACAK

Gölcük’te başlanacak olan Kentsel Dönüşüm Projesi’nde Denizevler mahallesindeki uygulama prejesinde hak sahipleriyle görüşüldü burada 500 hak sahibi 90-100 de arsa sahipleriyle görüşüldü, bunlardan 105’i Denizevler mahallesinde TOKİ tarafından yapılacak evleri isterken diğerleri ise anlaşılarak paralarını aldılar, TOKİ burada yapacağı yaklaşık 300 daireyi ise TOKİ tarafından satışı yapılacak.

BAŞKAN ELLİBEŞ, SANAYİ ÇARŞISI İHALESİNİN SONUÇLANDIĞINI BELİRTTİ

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediye Meclis Toplantısında Yeni Sanayi Çarşısı için ihale veren firmalardan 40 milyon 900 bin TL’lik firma aldı. Bunun duyurusu resmi kaynaklarca açıklanacaktır. Bizler projemizin en iyi şekilde olması için gerçekten çok çalışıyoruz” dedi.

1-sayfaya img_8839 img_8846

.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ