Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı Arifiye’ye atandı YENİ KAYMAKAM MUSTAFA ALTINTAŞ

Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı Arifiye’ye atandı  YENİ KAYMAKAM MUSTAFA ALTINTAŞ
  • 01.12.2016
  • 2.491 kez okundu

Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı Arifiye’ye atandı

YENİ KAYMAKAM MUSTAFA ALTINTAŞ

İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle 616 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. İlçemizde 6,5 yıldır görev yapan ve çok sevilen Kaymakam Adem Yazıcı, Sakarya Arifiye Kaymakamlığı’na atandı. Kaymakam Yazıcı’nın yerine ise Bursa Vali Yardımcısı olarak görev yapan Mustafa Altıntaş’ın Gölcük Kaymakamlığına ataması gerçekleşti

İlçemizde 2010 yılında göreve başlayan Kaymakam Adem Yazıcı 6,5 yıla yakın bir süredir başarı ile görev yaptı. Kaymakam Adem Yazıcı, hem personeli hem de diğer yöneticilerle sergilediği uyumlu çalışması ile Gölcük’te her zaman saygı ve sevgi ile anılan isimlerden oldu. Gazetemiz adına Sakarya’nın Arifiye ilçesine atanan Kaymakam Adem Yazıcı’ya yeni yerinde başarılar diliyoruz.

MUSTAFA ALTINTAŞ KİMDİR?

İlçemize Kaymakam Adem Yazıcı’nın yerine atanan Mustafa Altıntaş’ı tanıyalım. Altıntaş, 1954 yılında Şereflikoçhisar ilçesinde dünyaya geldi. Altıntaş, İlkokulu Şekerköy İlkokulu’nda, ortaokulu Haymana’da okudu. Ankara Öğretmen Okulu yatılı sınavını kazanarak lise öğrenimini tamamladıktan sonra, Siyasal Bilgiler Fakültesine girerek, 1979 yılında mezun oldu. Aynı yıl İçişleri Bakanlığının açtığı sınavı kazanarak Çorum’a Kaymakam adayı olarak atandı. 1982 yılında da Sinop’un Erfelek ilçesine Kaymakamı oldu. Daha sonra sırasıyla 1985 Şanlıurfa Bozova’da Kayma kam, 1987 Ağrı’da Vali yardımcılığı yaptı. 1989 yılında Bakanlıkça ABD’nin Texas Eyaletine bir yıllığına mesleki bilgi ve dil eğitimi için gönderildi. Eğitiminden sonra 1991’de Ürgüp, 1993’de Silifke, 1997’de Kırıkhan ve 2002 yılında da Altındağ’da Kaymakamlık görevinden sonra İstanbul Vali Yardımcılığına getirilmişti. Mustafa Altıntaş Cumhurbaşkanlığı başta olmak üzere bazı bakanlıklar ve kuruluşlarca verilen taltif, takdir ve teşekkür belgelerine sahip olup, Orta Asya Türk lehçelerini anlayıp konuşa bilmekte ve İngilizce bilmektedir.

yeni-kaymakam-mustafa-altcntau

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ