Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,71 / Satış: 4,73
€ EURO → Alış: 5,46 / Satış: 5,48

BAŞİSKELE’NİN GENÇLERİNE ÖNEMLİ YATIRIMLAR

BAŞİSKELE’NİN GENÇLERİNE ÖNEMLİ YATIRIMLAR
  • 19.06.2017
  • 311 kez okundu

Başiskele Belediyesi Gençlik ve Spor Merkezlerinin sayısını arttırıyor. Gençlerin zamanlarını daha iyi değerlendirmek ve spor faaliyetlerini kolay yapabilmeleri için yeni kapalı tesisler oluşturuluyor.

Başiskele’de sağlıklı yaşam için spora önem veren Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz özellikle gençlere yönelik yaptığı yatırımlarla onların vakitlerini sağlıklı huzurlu bir şekilde geçirmelerine olanak sağlıyor. Kentsel Dönüşüm projeleri devam ederken Sosyal dönüşümlerinde yaşandığı Başiskele’de Başkan Ayaz’ın girişimleri ile birbiri ardına kahvehaneler yerini gençlik ve spor merkezlerine bırakıyor. Güçlü Türkiye’nin güçlü milli ve manevi neslinin oluşmasına katkıda bulunan Başkan Ayaz amaçlarının sadece spor salonu yapmak değil, gençlerin ruh ve beden sağlıklarını korumak, milli ruh ve beraberlik duygularını güçlendirmek olduğunu vurguluyor.

Son olarak 15 günde Vezirçiftliği Mahallesi ve Mehmetağa Mahallesi’nde iki gençlik ve spor merkezi kazandıran Başiskele Belediyesi yeni gençlik ve spor merkezi yapımlarına Aydınkent Mahallesi ve Altınkent Mahallesi’nde başladı.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ