Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

ANLAMLI VEDA YEMEĞİ

ANLAMLI VEDA YEMEĞİ
  • 21.08.2017
  • 231 kez okundu

Değirmendere Polis Merkezi Amirliği’nde görev yapan Polislerden

Gölcük İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Değirmendere Polis Merkezi Amirliği’nde görev yapan 1 komiser Yardımcısı, 1 Polis Memuru Şark görevine gitmesinden dolayı mesai arkadaşları veda yemeği düzelendiler.

Değirmendere Polis Merkezi Amirliği’nde görev yapan ve mesai arkadaşları tarafından çok sevilen Komiser Yardımcısı Caner Tekeş ve Polis Memuru Muhammet Güler için arkadaşları geçtiğimiz akşam Değirmendere Sahilinde bulunan Cafe Veçera’da veda yemeği düzenledi.

Şark görevine gidiyorlar

Şark Görevine giden Komiser Yardımcısı Caner Tekeş Tunceli Nazimiye İlçe Emniyet Amirliği’ne, Polis Memuru Muhammet Güler ise Hakkari Yüksekova İlçe Emniyet Amirliği’nde görevlerini yapacaklar. Değirmendere Polis Merkezi Amirliği’nde çok sevilen iki isim için gerçekleştirilen veda yemeğinde hem duygulu anlar yaşandı hem de dostluk örneği sergilendi. Tekeş ve Güler mesai arkadaşlarına bu güzel jestlerinden ötürü teşekkür etti.

İşletmecilere teşekkür ettiler

Değirmendere Polis Merkezi Amirliği’nde görev yapan Polis Memurları veda yemeğine destekte bulunan Gölcük Adalet Sarayı karşısında bulunan Değirmen Pasta Börek’e ve Cafee Veçera Sahibi Sefa Öner’e teşekkür ettiler.

Tekeş, “Buradaki dostluğu asla unutmayacağım”

Komiser Yardımcısı Caner Tekeş, “3 yıllık Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğünde yaklaşık bir yılda Gölcük İlçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapıyorum. Bu yıl Şark görevime atamam çıktı. Özellikle Gölcük ilçesinde yapmış olduğum görevde görev arkadaşlarıma ne kadar zorlu şartlarda çalışsak ta güzel vakit geçirdik. Kendilerine teşekkür ediyor, dostluğumuzun ömür boyu süreceğine inanıyorum. Bu akşamı düzenleyen mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Güler, “9 yıldır arkadaşlarımla güzel bir şekilde dayanışma içerisinde çalışma geçirdik”

Polis Memuru Muhammet Güler, “22 yıllık mesleğimde 2008 yılında Gölcük Emniyet’e geldim. Yaklaşık 9 yıldır burada görev yapıyorum. İkinci kez doğu görevime gidiyorum. 9 yıldır arkadaşlarımla güzel bir şekilde dayanışma içerisinde çalışma geçirdik. Ben buradan çok memnunum. Özellikle bu geceyi organize eden Ünal Koşar abiye ve değerli mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ