Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

GÖRSEL ŞOVA AZ KALDI

GÖRSEL ŞOVA AZ KALDI
  • 14.08.2017
  • 368 kez okundu

Anıtpark’ta bulunan süs havuzunun tadilatında sona gelindi

Gölcük’ün en eski ve en çok tercih edilen parklarından olan Anıtpark’ta bulunan ve arızasından dolayı bu yaz faaliyete geçirilemeyen süs havuzu onarıldı ve görsel şova az kaldı.

Vatandaşlar sabırsızlıkla süs havuzunun aktifleşmesini bekliyor

Gölcük Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yaklaşık 10 gündür tadilatta olan ve altyapısının tamamen yenilendiği ve arızalı olan  motorlarının onarılması ile yeniden faaliyete geçmeye hazırlanan süs havuzunda son hazırlıklar yapılıyor. Altyapısı tamamen yenilenen havuzda motorların yerleşmesinden sonra onarımını yapan ekipler son denemeleri yaparak havuzu aktif hale getirmek için çalışıyor. Bittiği zaman Anıtpark’ta görsel bir şov yapacak olan havuzu vatandaşlar özelliklede küçük çocuklar sabırsızlıkla bekliyor.

Kırık olan taşların yenilenmesi ile süs havuzu aktif hale gelecek

Çalışmaları son hız devam eden havuzda kırık olan taşların yerine yeni taşların takılması ile havuz eskisi gibi aktif hale getirilecek. Çevrede ki vatandaşlar, ” Anıtpark yenilendikten sonrası daha da bir güzel oldu. Özellikle süs havuzu ile çok renkli ve güzel olan Anıtpark’ta bu yaz süs havuzunun çalışmıyor olması bizi çok üzmüştü ama süs havuzunun yeniden aktifleştiriyor olması bizi çok mutlu etti. Dileriz ki süs havuzuna bu sefer gereken değeri verirler de bir daha arıza yapmaz” dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ