Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

My Liva Restaurant yeni yüzüyle 13 Ağustos’ta görkemli açılışını gerçekleştiriyor

My Liva Restaurant yeni yüzüyle 13 Ağustos’ta görkemli açılışını gerçekleştiriyor
  • 09.08.2017
  • 732 kez okundu

Gölcük’ün en kaliteli mekânlarından birisi olan ve ilçemizde Kavaklı Sahili’nde yer alan My Liva Restaurant modern yapısı, kaliteli hizmetiyle vatandaşların gözdesi olmaya devam ediyor.

Açılışta Kahvaltı ve Kokteyl İkramı da Olacak

Gölcük’e önemli değer katan My Liva Restaurant yeni yüzüyle vatandaşlara hizmete devam edecek. 13 Ağustos 2017 Pazar günü görkemli bir şekilde açılış yapacak olan görkemli açılış töreninde Kahvaltı ikramını 10.00 – 13.00 saatleri arasında Kokteyl ikramını da saat 13.00 – 18.00 arası yapılacak. Mekan sahipleri olan Uğur Süverekli, Gökhan Akdeniz ve Murat Odabaş açılış törenine siz değerli dostlarını yanlarında görmekten mutlu olduklarını söylediler. My Liva Sosyal Tesisleri 13 Ağustos 2017 Pazar günü görkemli bir açılış töreni ile vatandaşlara yeni yüzüyle hizmet vermeye devam edecek.

“Gölcük’e ve Kavaklı Sahiline renk katmaya devam ediyoruz”

İşletme sahiplerinden Gökhan Akdeniz ve Murat Odabaş, açılış hakkında yaptığı açıklamada şu sözleri söyledi: “Gölcük’te Kavaklı Sahiline renk katmaya devam ediyoruz. My Liva Restaurant yeni yüzüyle Gölcük halkının karşısına çıkacak. Kalitenin adresi mekanımızın13 Ağustos 2017 Pazar günü gerçekleştireceğimiz açılış törenine tüm dostlarımızı davet ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ