Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Anıtpark’ın temizliği ihmal edilmiyor

Anıtpark’ın temizliği ihmal edilmiyor
  • 10.10.2017
  • 611 kez okundu

Gölcük’ün en büyük ve en çok tercih edilen parkı olan Anıtpark’ta Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler temizlik yaparak güne başlıyorlar. Vatandaşlar yapılan temizlikten memnun

Özel temizlik arabası ile Anıtpark’ta genel temizlik yapılıyor

Sonbahar mevsiminin gelmesi ile başlayan yaprak dökümü ilçemizde birçok cadde ve sokaklarımızı kurumuş yaprakları ile örterken bu mevsimsel geçiş en çok Gölcük’ün en büyük parkı olan Anıtpark’ı etkisi altına aldı. Çınar ağaçları ile çevrili olan Anıtpark’ta meydana gelen yoğun yaprak dökümüne karşı Gölcük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler hergün Anıtpark’ı baştan sona temizlemekle başlıyor. Ekipler dökülen yaprakları süpürdükten sonra özel temizlik arabası ile Anıtpark’ta genel temizlik yapılıyor.

Vatandaşlar temizlikten memnun

Anıtpark’ta yapılan temizlik çalışmasından Gölcüklü vatandaşlarda son derece memnun olduklarını dile getridiler. Vatandaşlar, ” Anıtpark bizim gözbebeğimiz ve hergün böylesine derinden temizlik yapılması bizi fazlasıyla memnun ediyor. Sonbahar’ın gelmesi ile dökülen yapraklar ekipleri tarafından gün boyunca temizleniyor. Ayrıca sabahları temizlik arabası ile yapılan temizlik ile kuşlarımızın kirletmiş olduğu yerler de temizlenmiş oluyor. Biz yapılan çalışmalardan son derece memnunuz” dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ