Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

ÜNLÜ, “AİLEMİZ BÜYÜYOR”

ÜNLÜ, “AİLEMİZ BÜYÜYOR”
  • 12.10.2017
  • 541 kez okundu

MHP Gölcük’e yeni üyeler katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gölcük Teşkilatı dün gerçekleştirdikleri bir tören ile Gölcüklü 5 esnafın üye kaydını gerçekleştirdi. Törene MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve Başkan vekili Hüseyin Çakıroğlu ve üyeler katıldı.

5 Gölcüklü esnaf üye oldu

Dün MHP Gölcük İlçe Teşkilat binasında gerçekleşen tören ile Gölcüklü esnaflardan Fidan Tuhafiye’nin sahibi Halil Fidan, Mali Müşavir Muzaffer Cebe, İhsaniye Turizm Servis İşletmeciliği sahibi Oğuzhan İşeri, Lokanta sahibi Hüseyin Kakıcı ve Galerici Kamil Arıkan’ın MHP ilçe teşkilatına üye olması sebebiyle rozet takma töreni gerçekleştirildi.

Çakır, “Bu bizim için, Gölcük için büyük kazanç, bunu biliyoruz ve bunun bilinç ile de hareket ediyoruz”

Rozet takma töreni öncesi MHP Gölcük İlçe Başkanı kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmasında Çakır, ” Bizim her zaman dediğimiz gibi Milliyetçi hareket Partisi’ne nasıl sahip çıkılacağını Gölcük görecek diye her zaman diyorduk. Bugün burada Gölcüklü esnaf arkadaşlarımızın üyelik kayıtlarını gerçekleştiriyoruz. Bugün bizi İl Başkanımız Sayın Aydın ünlü ve İl Başkan Vekilimiz Sayın Hüseyin Çakıroğlu’da yalnız bırakmadı. Ben yeni üye olacak olan arkadaşlarımıza İl Başkanımızın huzurunda ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan sonra ki çalışmalarında başarılar diliyorum. Vermiş olduğunuz katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu bizim için, Gölcük için büyük kazanç, bunu biliyoruz ve bunun bilinç ile de hareket ediyoruz. Bunun devamı gelecektir, bugün esnaf arkadaşlarımızı ayrı almak istedik. Diğer üyelerimizin de yine aynı şekilde tören ile rozet takma törenini gerçekleştireceğiz. ” dedi.

Ünlü, ” Milliyetçi Hareket Partisi’nin yükselişinde verdikleri bu desteklerden dolayı  esnaf arkadaşlarıma teşekkür ediyorum”

MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır’dan sonra söz alan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, ” Öncelik değerli İlçe Başkanımızın değerli Gölcük esnafı ile bir araya getirdiği için teşekkür etmek istiyorum. Milliyetçi Hareket Partisi 15 Temmuz itibariyle 16 Nisan 2017 bu ülkede ki sistem değişikliği ile birlikte Türk Milletine Milliyetçi Hareket Partisi’nin bu ülkeye ne kadar ihtiyaç olduğunu gösteren bir siyasi partidir. Biz her zaman söyledik, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde Milliyetçi Hareket Partisi ülkenin sigortası diyenlere de biz primlerini ödeyin artık diyoruz, destek istiyoruz. Burada ki görüntü, özellikle esnaf olması bizim için ayrı bir anlam ifade ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi’nin yükselişinde verdikleri bu desteklerden dolayı bende esnaf arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnanın bize gurur verdiniz, bize güç verdiniz. Bunu samimiyetle söylüyorum. Bir siyasi partinin büyümesinin yolu yeni üye kaydıdır, samimi üye kaydıdır. Sosyal çevresi olan, bölgesinde sevilen sayılan insanların bir siyasi partiye üye olmasıyla yani onunla birlikte olmasıyla beraber yükseldiğini göstermesidir. Ben siyaset yapıyorum diyenlerinde altını doldurmasıdır sizin gibi esnaf arkadaşların Milliyetçi Hareket Partisi’ne gelip üye olmalarıdır. Bizim için anlam ifade ediyor ve sizleri önemsiyoruz ve önemsemeye de devam edeceğiz. Aramıza hoş geldiniz” dedi.

Baba Naim İşeri oğlu Oğuzhan İşeri’ye parti rozetini taktı

Konuşmaların ardından rozet takma merasimi gerçekleşti. Yeni üyel olan Halil Fidan, Muzaffer Cebe, Oğuzhan İşeri, Hüseyin Kakıcı ve Kamil Arıkan’a Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP İl Başkan Vekili Hüseyin Çakıroğlu yeni üyelerin rozetlerini takarken 1991 yılında MHP’ye üye olan Naim İşeri oğlu Oğuzhan İşeri’nin rozetini takarak MHP ailesine katmış oldu.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ