Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

BAŞARIYA İNANIYORUZ

BAŞARIYA İNANIYORUZ
  • 09.02.2018
  • 196 kez okundu

Değirmendereli İYİ Partililer tanışma toplantısında bir araya geldi

Değirmendere İYİ Parti’liler geçtiğimiz akşam Veçera Cafe’de tanışma toplantısı düzenledi. Toplantıya İYİ Parti İl Başkanı Serdar Kaman ve İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı Büşra Karademir’de katılım sağladı.

Yoğun ilginin olduğu tanışma toplantısına 120’yi aşkın partili katılım sağladı. Toplantıda İYİ Parti İl Başkanı Serdar Kaman’a ve İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı Büşra Karademir’e gösterilen ilgi başkanları oldukça mutlu etti.

Kaman, “Bu güzel tablonun bizleri hep birlikte başarıya götüreceğine inancım tam”

İYİ Parti İl Başkanı Serdar Kaman, “Seçimlerde Değirmendere’den çok şey beklediğimi belirtmek istiyorum. Bugün burada gerçekten başarıya inanç ve birliktelik var. Bu güzel tablonun bizleri hep birlikte başarıya götüreceğine inancım tam. Bu akşamı organize eden bütün dostlarıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Karademir, “İnşallah seçimlerde partimizi en güzel seviyelere taşıyacağız”

İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı Büşra Karademir, tanışma toplantısında şunları söyledi: “Bugün buradaki ortamdan çok memnunum. Değirmendere’de çalışmaların süratle devam edeceğini belirtmek istiyorum. İnşallah seçimlerde partimizi en güzel seviyelere taşıyacağız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ