Türkiye'nin en büyük yerel ilçe gazetesi-
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

Başkan Andız’dan Gölcük İlçe Gençlik Kollarına ziyaret

Başkan Andız’dan Gölcük İlçe Gençlik Kollarına ziyaret
  • 09.02.2018
  • 211 kez okundu

CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız önderliği’nde kurultay süreçlerinin bitmesinden sonra gençlik kolları ilçe başkanlıklarını ziyaret etmeye başladı. Başkan Andız, geçtiğimiz gün CHP Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı Güney Yılmaz ve Yönetimini ziyaret etti. Andız’a Gençlik kolları genel başkan yardımcısı MYK üyesi Gökhan Orhan ve İl gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

“Birlikteliğimiz devam edecek”

Başkan Andız, sözlerine, “Yol arkadaşlarım süreçlerimizi bitirdik. Bundan sonra kaldığımız yerden devam edeceğiz. Sizlerde gördünüz ki birlikte olursak nasıl başarılı sonuçlar aldığımızı herkese gösterdik. Bu birlikteliğimiz ben inanıyorum ki yerel ve genel seçimlere de yansıyacak. Herşeyin öncüsü gençlik olacak” dedi.

Başkan Yılmaz teşekkür etti

Başkan Yılmaz, ziyaret için Andız ve Yönetimine teşekkür ederken, çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Orhan hem teşekkür etti, hemde söz verdi”

Kocaeli’nden MYK’ya seçilen Gökhan Orhan, Kocaeli de belediyelerimiz olmayabilir. Ama bu böyle devam edecek değil. Bizler inanıyoruz ki bu süreçte güçlenerek çıkacağız. Nasıl bu kenti daha önce CHP olarak bizler yönettiysek, bunu 2019 seçimlerini kazanarak bir kez daha ispatlayacağız dedi. Genel merkez boyutunda artık Kocaelimizin sıkıntılarını daha gür bir şekilde söyleyip bunun aracılığını yapacağının sözünü yineleyen Orhan gençlik kollarımızın her yapacağı projeye kendisinin de destek vereceğini bu birlikteliğimizi de kimsenin bozmasına izin vermeyeceğini dile getirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ